Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Služby / DNS

19.04.2012
Spustili jsme další z hromadných akcí - hromadné přidávání domén do DNS. V té souvislosti využijete také možnost nadefinování vzorů (šablon) domén v DNS.
19.06.2011
Co je technologie DNSSEC, jak funguje, jaké bezpečnostní problémy řeší a co naopak neřeší, jaké jsou její výhody a nevýhody. A je DNSSEC opravdu tak dokonalý jak jej někteří prezentují?
15.06.2011
U námi registrovaných CZ domén ode dneška nabízíme technologii DNSSEC. Ostré spuštění předpokládáme na konci července, ale ortodoxní fanoušci DNSSECu si jej mohou aktivovat již nyní.
11.05.2011
V současné době naši programátoři intenzivně pracují na nasazení technologie DNSSEC. Zkušební provoz předpokládáme v červnu, ostrý provoz od července.
15.03.2010  |  foto (5)
Jako ochutnávku našich budoucích hostingových služeb jsme právě spustili náš DNS systém, který si může vyzkoušet každý zdarma. Systém nabízí mnoho funkcí a snadnou správu.
WEDOS DNS - záznamy domény
WEDOS DNS - nastavení domény
WEDOS DNS - přidání domény
WEDOS DNS - aktuální stav domény
21.01.2010  |  foto (6)
DNS (domain name system) je základ celého Internetu. Součástí naší nabídky služeb samozřejmě musí být provoz vlastních DNS serverů. Vedení DNS záznamů nabídneme pro kohokoliv zdarma. V článku vám představíme náš systém a průběh jeho příprav.
Zákaznická správa DNS - seznam domén
Zákaznická správa DNS - přidání nové domény
Zákaznická správa DNS - nastavení domény
Zákaznická správa DNS - záznamy domény