Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Diskuze ke článku 'Doménový masakr a další akční nabídky' - fórum

03.01.2011
Ode dneška doména .CZ jen za 145 Kč bez DPH. Akce webhostingu zdarma při přechodu od konkurence pokračuje. Zatím též zůstávají snížené ceny .EU a .COM domén.

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

ceny domen

Milan Englart, 12.01.2011 07:36:48

Chcel by som sa opytat na cenach domen hovorite ze "nevadelavate", avsak ked som pozrel stranku subreg tak com domena pre TOPPartnera je za 150Kc a vy ju tiez predavate za 150Kc.
Ked zaratam ze co vsetko ste zautomatizovali a vlastne system domen by mohol byt chapany ako jedna databaza tak je to ok ale ine poplatky su.
Napr. ked niekto plati kartou to su 3,9% z platby, dalej sa moze jednat o sprostredkovanu domenu a teda dalsich 5% provizia.
Cize ak si niekto objenda domenu 150Kc.

7,5Kc - provizia
5,85Kc - poplatok kartovej spolocnosti

Prerobenie na jednej domene v taktomto pripade je 13,35Kc.

Re: ceny domen

Josef Grill, WEDOS, 12.01.2011 07:53:35

Dobrý den,
máte v podstatě pravdu, ale určitou minimální marži na doménách máme (tedy kromě současné akce na domény .cz).

Máme však levnější platby přes karty a zároveň ne každý platí kartou a zároveň ne každá doména je zprostředkovaná.

Pro nás jsou skutečně domény pouze "nutným krokem" k dalším službám, tedy k tomu, aby si klienti k nám dali webhosting a VPS a dedikované servery. Nechceme být tedy jen "holý" registrátor a vydělávat na doménách, ale naším hlavním cílem jsou servery (dedikované a VPS) a jako doplňková služba webhosting. Domény jsou jen prostředkem pro spokojené klienty u těchto služeb. Domény tedy máme zautomatizované, abychom s nimi neměli práci a tak je nám vcelku jedno zda jich bude 10 tisíc nebo 100 tisíc nebo 500 tisíc. Čím více, tím lépe.