Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Doména - fórum

Kategorie: Obecné / Souhrnné zprávy

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Doména

Prokop, 19.09.2010 16:17:09

Dívám se, že jste aktivovali přesměrování z domény wedos.cz na hosting.wedos.com. Je to uděláno prostě jen proto, abyste měli nějaké využití pro českou doménu, nebo to bude mít hlubší marketingový smysl, třeba používání značky Wedos.cz v souvislosti s nabídkou domén a hostingu?

Re: Doména

WEDOS Internet, a.s., 19.09.2010 18:24:21

Je pravděpodobné, že v ČR budeme využívat wedos.cz jako značku "pro reklamu", tj. nebudeme dělat reklamu na hosting.wedos.com, ale čistě na wedos.cz .

Re: Doména

Prokop, 19.09.2010 18:40:36

Ono je to logické - doména II. řádu je daleko lépe zapamatovatelná a utváření povědomí o značce na ní je z marketingového hlediska jednodušší. Jelikož i když použiju spojení "Hosting WEDOS," do adresního řádku bych jako neznalý zadal "wedos.cz" (ne hosting.wedos.cz a už vůbec ne hosting.wedos.COM), proto mi připadalo zvláštní, že jste nabídku na doméně hosting.wedos.com spustili. Navíc když jste pro firemní stránky používali .ORG. Špatná vnitrofiremní komunikace?

Re: Doména

WEDOS Internet, a.s., 19.09.2010 18:45:46

Ne, je to záměr. Jedna věc je nabídka služeb v ČR, případně podobná varianta pro Slovensko. Ostatní země a trhy, kde chceme působit budou malinko odlišné a tak budeme vše rozlišovat třeba podle té domény, kterou klient zadá. Pro jiné trhy bude jiná nabídka. Řekněme parametry budou stejné, cena více či méně také, ale nebude tam třeba možnost umístění privátních serverů, protože nepředpokládáme, že nám někdo poveze svůj server stovky km.