Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Diskuze ke článku 'Otestujte náš WEDOS Cloud' - fórum

28.04.2017
Chceme spustit nejlepší VPS. Máme k tomu špičkové serverové skříně HP Moonshot, které nemají ve své kategorii konkurenci, a v budoucnu zázemí dvou propojených datacenter, kde mohou služby jet souběžně. Co ale potřebujeme je, abyste nám pomohli s testováním. Chceme slyšet vaše názory, připomínky a nápady. Pojďme společně udělat ty nejlepší VPS na trhu!

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

a co každý rok vylepšovat staré produkty?

pavel, 02.05.2017 18:03:47

Super že pracujete na nových produktech, ale pokud prodáváte staré VPS už (kolik) x let za stejnou cenu při stejných parametrech, také to o něčem svědčí. Chápu, že nechcete zlevňovat, ale třeba postupné navyšování diskového prostoru či jiného parametru by bylo na místě. Protože popravdě mě dost štve sledovat, jak služba jež byla nej na trhu se mění na slabší průměr a drží si mě jen strašákem nákladů spojených s přenosem jinam...

Re: a co každý rok vylepšovat staré produkty?

Josef Grill, WEDOS, 02.05.2017 18:11:01

Dobrý den,

v tomhle nám křivdíte. U služeb jsme například přidali DDOS ochranu. Předtím jsme u všech VPS dali 2x více paměti apod. Takže se pořád něco děje.
Udělali jsme i další vylepšení.

Přidání některých parametrů není tak jednoduché jak si představujete. To není jen nastavení v administraci, ale musíte u všech (několika stovek) fyzických serverů udělat úpravy, restarty, odstávky, výměny části HW a to celé jsou jednak obrovské náklady (bavíme se o milionech a více) a jednak o obrovském množství práce (zkuste si představit, že na několika stovkách serverů musíte domluvit odstávku, fyzicky ji provést, fyzicky vyměnit, otestovat, nastartovat a ověřit si funkčnost).
Tudy cesta nevede.

V každém případě jsme oddělili službu VPS od VPS 100% SSD, protože starou službu nemá smysl upgradovat. Tam to prostě nedává technicky smysl. A nyní jako další krok hledáme služby s vysokou dostupností, které bohužel nejsou zpětně kompatibilní s předchozími službami.

Re: a co každý rok vylepšovat staré produkty?

Peter Pavlinský, 11.05.2017 22:07:53

Suhlasim, stale sa nieco deje, a navysujete vykon aj priestor pre VPS...
Mal by som otazku mierne mimo ale je spojena s modernizaciou, ako to vizera s novym produktom nieco medzi klasicky hostingom a VPS?
Raz za den by som potreboval vyssi vykon pre spracovanie importu tovaru (stav,cena, pridanie poloziek) pomocou excelu ktory plugin pouziva ako zdroj dat.
V akom stadiu je taka sluzba, ci sa planuje.
Webhosting Nolimit toto neriesi.
Dakujem

Re: a co každý rok vylepšovat staré produkty?

Josef Grill, WEDOS, 11.05.2017 22:14:49

Dobrý den,
aktuálně ladíme nový hardware pro VPS SSD 2.0, který bude následně použit jako základ pro nový WEDOS Cloud. Na něm potom chceme dokončit službu mezi webhostingem a VPS. Tu jsme odsunuli kvůli přechodu na nový hardware. Časově to nedokáži nyní moc upřesnit.

Re: a co každý rok vylepšovat staré produkty?

Peter Pavlinský, 11.05.2017 22:16:38

Dakujem a plne chapem, cakal som to

Re: a co každý rok vylepšovat staré produkty?

Josef, 09.05.2017 10:03:47

naprosto souhlasím!!!!!!!!!