Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Diskuze ke článku 'WEDOS gratuluje Active24 k narozeninám' - fórum

15.03.2012
Reklamní akce byla ukončena přesně o půlnoci.

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Linkbuilding - zkušenosti?

Stanislav Pavelec, 08.10.2019 13:35:31

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s linkbuildingem. Věnuji se affiliate marketingu pro jednoho poskytovatele domén a hostingových služeb a uvažuji o linkbuildingu. Zatím jsem to nezkoušel, jen to zkoumám a zjišťuji možnosti. Četl jsem např. tento článek: (-- pozn. reklamní odkaz vymazán - WEDOS --) a vypadá to docela zajíměvě. Ale rád bych znal nějaké reálné zkušenosti z praxe.
Díky a hezký den,
Standa

Linkbuilding - zkušenosti?

Stanislav Pavelec, 08.10.2019 13:34:10

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s linkbuildingem. Věnuji se affiliate marketingu pro jednoho poskytovatele domén a hostingových služeb a uvažuji o linkbuildingu. Zatím jsem to nezkoušel, jen to zkoumám a zjišťuji možnosti. Četl jsem např. tento článek: https://seowolf.cz/budovani-zpetnych-odkazu/ a vypadá to docela zajíměvě. Ale rád bych znal nějaké reálné zkušenosti z praxe.
Díky a hezký den,
Standa

Původní text

Konkurence, 18.03.2012 20:36:59

Původní text tohoto "reklamního článku" je uložený na adrese http://wedos.byl.cz/ . Budiž pochváleno uspávání počítače:)

Active24

Filip, 17.03.2012 23:35:37

Ja jsem byl jeden z tech stastnych, kteremu se podarilo tuto akci vychytat. Je sice pravda, ze jsem jeste ve dve hodiny stredoevropskeho casu sedel u pocitacr (ziji v UK) a snazil se dokoncit a zaplatit objednavku, ale podarilo se. Na doporuceni kamarada (dneska) jsem vyzkousel hosting u Wedosu. Prozatim naprosta spokojenost a hlavne se v administraci da vyznat. Pokud vsechno bude slapat tak jak ma, prestehuji vsech 10 domen co jsou u Active24 take.

seznámení

Petr Šmída ACTIVE 24, 16.03.2012 12:57:03

Dobrý den pane Grille,
zatím jsme neměli příležitost se potkat, ale z toho, co jsem o Vás slyšel, jsem usoudil, že jste zřejmě velmi schopný člověk, gratuluji. Protože jsem slyšel jsem o jakési Vaší reakci na naši narozeninovou nabídku, tak jsem se k Vám přišel podívat. Nejprve jsem měl pocit, že mi to přijde pod úroveň někoho, kdo má za sebou to, co Vy, ale nakonec Vám asi rozumím. Všem ostatním bych chtěl jen poblahopřát k lacino nakoupeným doménám. Pan Grill správně poznamenal, že nám šlo o ohlas. Jinak jsme opravdu chtěli jen "rozdat" CZ domény za patnáct kaček. Bez ohledu na to, kde si je zaparkujete, nebo kde je budete hostovat. Jak je libo prosím. Chápu, že je to asi těžko pochopitelné, ale je to tak. Počítali jsem s tím, že si je část lidí převede k Wedosu. Ať Vám dobře slouží :) Mimochodem, za každou včera u nás nakoupenou CZ doménu dáme navíc moc rádi znovu 1Kč na konto Centra Paraple. A co se týče ČOI, uvidíme. Ale vzhledem k tomu, že naše pracovníky zaměstnáváme na pracovní smlouvu a odvádíme za ně daně i sociální odvody, vzhledem k tomu, že svoje zisky každý rok řádně daníme a vzhledem k tomu, že tato akce pro nás od počátku měla být a je prodělečná, budu se na případnou pokutu ČOI dívat jako na příležitost přispět do zuboženého státního rozpočtu další "kapkou". Těším se na Vaše odvážené akce, my Vám je bourat nebudeme :)

Re: seznámení

Josef Grill, WEDOS, 16.03.2012 13:44:47

Dobrý den,

děkuji za Vaši reakci a rád Vás také poznávám. Je sice škoda, že za takové příležitosti. Věřím, že budeme mít šanci to napravit osobně. Klidně Vás rád uvítám u nás na Hluboké.

Poznamenal bych snad jen tolik, že vám šlo jen a jen o ohlas. To je bezpochyby.

Na počátku z toho byl fantastický ohlas na celém českém internetu. To vám přineslo hodně příznivců a byl to krásný tah. Celkové provedení, počínaje změnou podmínek až po pozastavení akce dříve než v polovině, pokulhávalo. Hodně. Přesněji zkrachovalo.
Proto jsme reagovali naší kritickou reklamou. Cítili jsme se také poškozeni, protože jste svojí klamavou reklamou (spolu s klamáním všech spotřebitelů) na sebe strhli na 3 dny veškerou pozornost. Pokud by nedošlo k tomu selhání, (ať mnohonásobná změna podmínek nebo třeba to předčasné ukončení a přitom jste ještě pár desítek minut předtím všem psali, že mají počkat do odpoledne) tak bychom se k žádné akci nepouštěli. Měli byste reklamu, kterou jste si zasloužili a zároveň za kterou byste zaplatili (třeba 1,5M korun za "rozdané" domény). Upřímně řečeno ten ohlas by za ty peníze stál (oba moc dobře víme co stojí reklama). Vy jste strhli pozornost a potom jste měnili pravidla hry. Nakonec jste odmítli za tu reklamu "zaplatit". To se nedělá. To vadí jak zákazníkům, tak konkurentům.

Jinak ve zbytku jsme si podobní. My máme také zaměstnance na pracovní smlouvu, odvádíme všechny platby. Jen zatím neplatíme daň ze zisku, protože jsme hodně masivně investovali a tak zatím hodně odepisujeme, ale při současném růstu a naší automatizaci a minimalizaci nákladů se do účetního zisku dostaneme brzo.
Je dobře, že podporujete charitu. Tolik co jste vybrali včera posílám každý měsíc soukromě dětem do Afriky...(bez přehánění a bez chlubení).

Nebylo to bourání Vaší akce. Celou naší reakci (mimochodem konzultovanou s nezávislou advokátní kanceláří specializující se na nekalou soutěž) jsme si hodně dlouho rozmýšleli, ale jak jste postupně více a více "zabředávali" do vlastního problému, tak jsme reagovali. Byli jsme donuceni okolnostmi. Vše vygradovalo, z našeho pohledu, tím, že jste přestali po obědě zcela komunikovat s okolím a veřejností. Upřímně řečeno nevím, zda jste měli narozeninovou párty nebo jste se "zhroutili" z nastalé situace, ale krizovou komunikaci jste nezvládli vůbec. O tom jsou však učebnice na každé odborné škole... včetně toho, že za "průšvih" (jinak to nazvat nelze) se někdo také omluví (což od vás zatím nezaznělo nikde).

Závěrem. Strhli jste pozornost (na úkor ostatních) díky hodně klamavé nabídce. Poškodili jste nejen klienty, ale i ostatní soutěžitele a tak jsme se jen bránili.

Negativní názory

Marcel Kraus, 16.03.2012 10:57:20

Příjde mě že pánové co se tu negativně vyjadřují jsou zaměstnanci Active24 jinak by takový bláboly nenapsali. Věřím tomu že většina lidí co si koupili doménu za 15Kč stejně přejdou k Wedosu a vědí proč. Wedos je služba kterou český internet ještě nikdy nepoznal. Sám jsem přešel od Active24 (byl jsem tam díky své začátečnické chybě a nevědomosti o Wedosu). Jejich administrace je příšerná, lákají na doménu za 179Kč, ale prodloužení mě přišlo už na 289Kč. Jakákoliv změna (DNS, AAAA záznam) se projeví v řádu hodin, někdy až přes noc, u Wedosu je to otázka minut (z praxe). Jediné co by Wedos mohl vylepšit je SEO svých stránek (nejsou na prvních pozicích), jinak nemám žádné negativum a jsem nad míru spokojený! (u Wedosu). Takže jen tak dál, budu Vám fandit, doporučovat a přeji spousty spokojených zákazníků jako jsem já!
Vzkaz pro ty co tu tak brání Active24: nikdo Vás tu nedrží můžete si jít kam chcete!

Re: Negativní názory

Petr Doseděl, 16.03.2012 13:40:17

Neříkám, že mě tu drží. Sám zákazníkem WEDOSu nejsem, reagoval jsem jen na nepřiměřenou reakci WEDOSu na vzniklou situaci ;) ... A zaměstnanec A24 opravdu nejsem :)

A teď upřímně!

Petr Doseděl, 15.03.2012 22:46:52

Píšete, že jste chtěli vašim zákazníkům doporučit tuto akci... Přiznejte se k důvodu:
a) Chtěli jste přitížit Active24 v nákladech
b) Počítali jste s tím, že většina domén půjde po registraci k vám
c) a) a b) dohromady
d) Chtěli jste Active24 pomoct

Takže jsem se nepletl... Pak jste si ještě článkem kopli a slevou 50% pojistili to, aby ty domény byly u vás ještě rychleji a aby si k nim lidi objednali ještě dnes hosting...

Ano, tomuhle se říká marketing. Z druhého pohledu se tomu říká sviňárna a sviňárny dělají _______*.

*) každý doplní dle vlastní fantazie :)
*) ano, myslel jsem WEDOSáci :)

A ať už je A24 jakejkoli, předčili jste ho ve všech záporných věcech :) ...

Re: A teď upřímně!

Petr Doseděl, 15.03.2012 22:59:19

Jo, zapomněl jsem... Celé je to vlastně takový malý narozeninový vtípek :o) ...

Re: A teď upřímně!

Jan Šimečík, 15.03.2012 23:21:50

Dovolím si připad svůj názor. ;)

Ano, Wedos určitě (chtěl a) počítal s tím, že spousta domén půjde právě k nim, proto také na akci ještě jednou upozornil.
Ano, potom, co A24 svoji akci naprosto nezvládlo (Četl jsem už nějaké argumenty, že to byla jejich akce a oni si s ní mohli dělat, co chtěli. To ale pořád nevyvrací fakt, že to byl propadák) Wedos vycítil šanci, napsal článek a nabídl pořádnou slevu.
A ano, tomuhle se říká marketing. A bez ironie myslím, že výborný. Věřím, že spousta naštvaných (potenciálních) zákazníků A24, využili tuto slevu (včetně mě). Nechápu teď, proč označujete reakci Wedosu za sviňárnu, když pouze dobře využil příležitosti. Co si myslíte, že byla větší sviňárna pro běžného zákazníka? Že skvělá (bez ironie, těšil jsem se na to) plánovaná akce nakonec nebyla tak skvělá, nebo že dostal 50% slevu jen tak?
Zbytečný povyk pro nic. Myslím, že to byl podnikatelsky výborný tah od Wedosu a osobně v tom sviňárnu nevidím.

Re: A teď upřímně!

Jan Šimečík, 15.03.2012 23:25:40

*přidat

(už je na mě pozdě :)

Re: A teď upřímně!

Josef Grill, WEDOS, 16.03.2012 00:51:37

Dobrý den,

děkujeme za názor.

Nebudeme popírat, že i nám jde o obchodní úspěch. Active24 také jejich akci nedělali jako dobročinnou a z lásky ke klientům. Chtěli obchodní úspěch a chtěli se zviditelnit. To se jim povedlo. Udělali si reklamu. Za miliony. Skutečně. Ten ohlas byl obrovský. Jenže akci nezvládli, podcenili. Už jen tím, že měnili podmínky za běhu. Potom odmítli za akci "zaplatit" a raději ji zastavili.

Já nevím, zda jste viděl všechny posloupnosti a celou tu věc jak se vyvíjela. Viděl jste jak se tak akce prvně prezentovala? Registrace domén bez jakýchkoliv omezení po celých 24 hodin dne 15.3.2012. Nakonec to dopadlo zcela jinak - podmínky a omezení, limit na počet a rychlý stop ještě před polednem.
Zviditelnili se. Byla to však klamavá reklama a proti té se bráníme způsobem, který jsme zvolili. Byl to vtipnější marketing a mělo to tak být chápáno.

Klamavá reklama je nekalá soutěž a té se dopustili. My jsme se jen bránili (konzultovali jsme to i s advokátní kanceláří). Klamali i zákazníky. Tam je věc zákazníků, zda to oznámí například na ČOI. Nic víc k tomu nemá smysl dodávat.

Omlouváme se, pokud jsme se Vás mohli jakýmkoliv způsobem negativně dotknout.

Toto zapotřebí nemáte

Jaroslav Pilný, 15.03.2012 21:15:26

Pane Grille, dle mého skromného názoru si v poslední době přestáváte vidět do úst. Srovnáváte nesrovnatelné: Jaká je nákupní cena jedné .cz domény? Je to 125 Kč. Jaké jsou náklady např. na jeden Váš webhosting (kterých prodáváte nejvíce)? Tipoval bych přibližně deset korun měsíčně. Vidíte ten rozdíl? Zatímco Active24 musí rozdíl 110 Kč doplatit správci .cz domény z vlastní kapsy, tak Vám při Vašich slevových akcích žádné podobné náklady nevznikají. Také by mne velmi překvapilo, kdyby společnost Active24 neměla uvedené předčasné ukončení akce ve svých Podmínkách - tuto skutečnost jste ale jako zkušený právník překvapivě vůbec nezmínil.

Re: Toto zapotřebí nemáte

Josef Grill, WEDOS, 15.03.2012 21:32:58

Dobrý den,

právě jste to zmínil a trefil dobře. Jejich první akce byla bez jakýchkoliv limitů a omezení - jak času a počtu registrovaných domén. Na to nalákali obrovské množství zájemců. Obrovskou reklamu si udělali.

Následně měnili podmínky několikrát a výsledkem je to, že ze slibované akce 00:00-23:59 (doslova) a bez omezení čehokoliv, bylo něco jiného.
V tom je přesně ten problém. To byla ta klamavá reklama. Pokud by napsali rovnou, že to bude 3 tisíce domén, tak nikdo nemůže říct ani slovo.

Ono tohle není z toho našeho "reklamního" článku zcela zřejmé, ale takhle to celé proběhlo. Oklamali spotřebitele (zákazníky) a klamavou reklamou poškodili i další registrátory.

Udělali si velkou reklamu, protože slíbili něco co nedodrželi. Proto se bráníme, protože nás to poškodilo.

Jen na závěr - i nám náklady u našich akcí vznikají. Na server můžete dát určitý počet klientů a ne víc. A server musíte koupit. Podobně je to třeba i s autem. Slíbili jsme - vylosovali u notáře a předali.

Re: Toto zapotřebí nemáte

RP, 15.03.2012 22:06:10

Souhlasim s p. Pilnym, Wedos si me dnesnim clankem neziskal, spis naopak. Hazeni spiny na konkurenty je lacine a trapne a Wedos to dneska hoodne prestrelil.

Doporucuji Wedosu mirnit se ve vyrazech a soustredit se hlavne na poskytovane sluzby, udela tim svym zakaznikum daleko vetsi radost.

Re: Toto zapotřebí nemáte

Josef Grill, WEDOS, 16.03.2012 00:56:01

Dobrý den,

děkujeme za názor. Jak jsme napsali již v několika příspěvcích, tak to nevnímáme jako poškozování někoho jiného, ale byla to reklama našich oprávněných zájmů proti klamavé reklamě z jejich strany. Je nutné to celé posuzovat komplexně. Tak jak se to stalo a nejen z toho marketingového článku.

Věřím, že nám zachováte přízeň.

active24

Ora, 15.03.2012 19:45:46

Muj názor na Active24
http://weblog.9c.cz/2012/03/novinky/active24-na-sestupu/

Máte toto zapotřebí?

Martin Bugner, 15.03.2012 18:04:05

Jsem vaším spokojeným zákazníkem a "dealerem", ale tento článek mě trochu zklamal. Máte opravdu zapotřebí vysmívat se konkurenci?
Byznys je tvrdý a konkurence v hostingu veliká. Ne vždy rozhoduje cena. Jsou důležité také vztahy a ty by člověk i firma měli budovat a udržovat, protože štěstěna a zákazník jsou vrtkavé veličiny.
Přeji Vám opravdu hodně zákazníků a aby se dařilo a poskytovali jste služby za stále příjemných podmínek. Ale na marketingu ještě zapracujte a nesnižujte se prosím k takovým "vtipným" akcím.

Re: Máte toto zapotřebí?

Josef Grill, WEDOS, 15.03.2012 18:14:33

Dobrý den,

děkujeme za příspěvek. Ono to takhle vyznívá krutě, ale cožpak je možné měnit akce za běhu? Myslíte si, že je správné akci ukončit a prohlásit, že jsme utratili přes půl milionu a končíme... To se nedělá.

Možná neznáte celou historii jejich akce. Nejprve slíbit bez omezení... Potom několikrát měnit podmínky a nakonec to v poledne utnout... to je nefér. Udělali jsme si z toho vtip, ale my jsme nikoho nepodrazili. My chceme jen ukázat jak může vypadat vtipný marketing.

Dovolím si jasně a veřejně napsat, že oni podrazili všechny. Klienty a konkurenty. My jsme 2 dny neregistrovali domény, protože všichni čekali na tuhle megaakci. A nyní se část nedočká... Musíte to vidět i takhle. A zviditelnili se skutečně hodně. Mají reklamu za miliony korun. 3 dny se řeší jejich domény zadarmo. Celý internet nežije ničím jiným a nikdo nekupuje služby, protože každý čeká...

Učebnicový příklad klamání spotřebitele a nekalosoutěžního jednání vůči ostatním konkurentům. My se jen bráníme.

Re: Máte toto zapotřebí?

Martin Bugner, 15.03.2012 19:04:52

Vše co jste napsal pane Grille může být pravda, ale přesto se určité věci podle mne nedělají.
Pokud jste chtěli využít této obchodní příležitosti, tak jste to rozhodně měli udělat decentněji a chytřeji.
To je můj názor.

Mimochodem, nedávno jste mi poslali několik slevových kuponů, kde sleva je poněkud nižší než tahle Vaše jednorázová akce. Jak k tomu přijdu, když je nestačím využít (nemám třeba klienty) a tuto akci také nemám šanci stihnout ;-)

Re: Máte toto zapotřebí?

Josef Grill, WEDOS, 15.03.2012 19:27:21

Děkuji za názor. Já Vám rozumím a chápu jak to vidíte Vy. My jsme se nikdy ke konkurenci nevyjadřovali a nikdy jsme se nikomu nevěnovali. Nyní se ta nepovedená akce Active24 vymkla kontrole a oni skutečně ukázali jak se klame zákazník. To je jeden problém, ale ten si s nimi musí vyřešit zákazníci a ČOI.

Druhý pohled. Pohled konkurenta. Vezměte si, že pokud by mělo být domén třeba plus mínus 13 tisíc (což byl náš odhad), tak by je to stálo přes 1,5 milionu korun.
Ta reklama by za to stála. Akce vyhlášená o 2 dny dříve byla megaakcí a byla ji věnována obrovská pozornost. Udělali si reklamu za miliony. Skutečně. O tom jaký byl zájem jasně vypovídá to, že jejich servery v noci a dopoledne moc rezerv ve výkonu neměly.
Mělo to fantastickou odezvu. Na všech serverech nejsledovanější událost za poslední rok na českém internetu. Bez pochyby. Mluvilo se o nich. Bylo to znát i na objednávkách. Nám počet poklesl, jim narostl. Jejich popularita byla na vrcholu.
Reklama jak hrom.

Nakonec všechny podrazí, protože změní několikrát podmínky a po údajných 500 tisících korunách (což je reálné číslo) akci zastaví. To je podraz na všechny. Je to klamavá reklama jako z učebnice a tím pádem i nekalosoutěžní jednání z jejich strany vůči všem konkurentům... My se jen bráníme naším vtipem a ukazujeme, že i akce mohou fungovat a mít jasně a předem stanovená pravidla.

Pokud jde o slevu, tak tahle sleva je skutečně mimořádná a pokud se nepletu, tak takhle vysokou slevu máme podruhé v historii. Už nás dnes stála také hodně peněz, ale nedovolíme si ji zastavit... V tom je rozdíl.

Re: Máte toto zapotřebí?

RP, 15.03.2012 21:56:36

Ackecy a kecy...
A24 si urizli ostudu, o tom zadna, ale delate z nas velke hlupaky a to se mi prestava libit.

Dve citace z prispevku:

1) ...oni podrazili všechny. Klienty a konkurenty.

V cempak podrazili konkurenty? Evidentne nas*ali Wedos,
ale i to k podnikani patri, ne?


2) ...nekalosoutěžního jednání vůči ostatním konkurentům


A sakra, vcem je to nekalosoutezni? Kdyz uz, tak nekalosoutezni jednani aplikuje v prve rade Wedos se svymi dotovanymi cenami domen. Pokud to nekoho zajima, tak velkoobchodni ceny domen z CZ NICu jsou zde:
http://www.nic.cz/files/nic/doc/cenik_NIC_20120201.pdf


Ono to takhle vypada, ze ze svych zakazniku dela Wedos velike hlupaky, kteri neumeji do peti napocitat.

Re: Máte toto zapotřebí?

Josef Grill, WEDOS, 16.03.2012 01:01:01

Dobrý den,

neděláme hlupáky. O tom nebyla zmínka nikde. My jsme napsali, že se nám nelíbí změna podmínek během akce. Zbytek si každý domýšlí po svém. Někomu to vadí, někomu ne.

Jak bylo zmíněno. Podraz na konkurenty je v tom, že se někdo zviditelní klamavou reklamou, tedy třeba reklamou na něco co potom nesplní. Obrátili na sebe obrovskou pozornost. I náš článek byl čtenější než zprávy na iDnes.cz. I Vy jste přišel a četl a reagoval. Vidíte jakou pozornost upoutali. A proč? Díky akci, kterou oznámili. Tam by byla nepřekonatelná a přínosná pro celý internet. Nakonec si z toho užili jen tu slávu a ostatní slíbené nenaplnili. To se nedělá.

Pokud jde o ceny našich domén, tak jsme na počátku uvedli, že je budeme prodávat za nákupní cenu. Najdete to i zde jako jeden z prvních článků. Občas máme akce - jako nyní a tam máme cenu lepší. My tu akci dodržujeme. Dáme si takovou úroveň, kterou dokážeme dodržet.

15 domén putovalo k Vám

Jindřich Kuba, 15.03.2012 16:15:13

Dobrý den, akci Active 24 jsem využil, abych dárky nedostal jen já, udělal jsem dárek i Wedosu. 15 domén je u Vás. Prej se mají jako v bavlnce a konečně už se nemusí ztrácet v nepřehledné administraci Active. Všechny domény prý děkují mnohokrát :P :)

Díky

Marek Šneberger, 15.03.2012 15:48:14

Osobně jsem stihl registrovat pár domén u active24. Jsou registrované, funkční.... A za nedlouho je bude mít v dns Wedos :) Díky za Vaše služby!

Chudák výherce

pufo, 15.03.2012 15:46:02

To ten výherce auta nyní musí jezdit v tom autě olepeném Vaší reklamnou, nebo si to může i dát dolu?

Re: Chudák výherce

Josef Grill, WEDOS, 15.03.2012 16:19:51

Dobrý den,
výherce tam reklamu mít musí. Na druhou stranu automobil je jeho a získal cenu za čtvrt milionu.
Vzhledově ta reklama na tom bílém autě vypadá mooooocccccc hezky.

Re: Chudák výherce

Petr Doseděl, 15.03.2012 22:55:44

A ego máte koukám taky vysoké :) ... To auto jste navrhoval sám? :D

Re: Chudák výherce

Jan Šimečík, 15.03.2012 22:59:09

Upřímě - dostat jen tak auto (nevím, k jaké příležitosti to bylo), tak oželím reklamu snad na cokoliv :))

Re: Chudák výherce

Lukáš Tomek, 15.03.2012 22:01:24

Myslím, že pro někoho, kdo zrovna peníze na auto třeba nemá, je to výborné. Reklamu vcelku oželíš - hlavní je, že se autem, které je zadarmo, přepravíš kam potřebuješ.

Graluji výherci a zároveň jsem o to více rád, že to vyhrál i někdo ze sousedního města. Zdravíme z Jemnice :-)

Já spíš gratuluji wedosu

Jiří Fila, 15.03.2012 15:02:20

Doteď ve mě převládalo naštvání na Active24, ale po přečtení vašeho článku se spíše bavím :D

Jinak na jejich facebooku se objevilo, že pro ty kteří "celodenní" akci nestihli stačí, když jim do 15:00 pošlou mail, a zařídí nám alespoň tu jednu doménu za 15KČ. Moje objednávka už se vyřizuje (mimochodem oproti vám nekonečně dlouho) a ihned po vyřízení ji samozřejmě převádím k vám ;)

tiko

Michal Vágner, 15.03.2012 14:58:46

Taky gratuluju Active24. Vaše 50% sleva je super. Snad se někdy dočkáme i na prodloužení domén na slevu :)
Píšete, že dodržujete akce. Ale už je to přes půl roku co mám u Vás doménu a webhosting (naprostá spokojenost). Měl jsem k doméně a webhostingu dostat triko a za půl roku čekání pořád nic :(

Re: tiko

Josef Grill, WEDOS, 15.03.2012 15:06:42

Dobrý den,
ano, tohle je naše největší ostuda, kterou máme. Víme o tom a pracujeme na tom. Chybí nám jich ještě poslat cca 200 z 1400. My jsme na počátku neodhadli náročnost celé akce. Omlouváme se, ale každý dostane to co má. My jsme tohle i několikrát psali na Facebooku.

Dnes jsme předávali Octavii, která stála 250.000 korun. Minulý rok jsme předali notebooky a další věci. Každá akce na slevách nás stojí desítky a i stovky tisíc a když řekneme do půlnoci, tak do půlnoci je.

Re: tiko

Michal Vágner, 15.03.2012 15:10:53

Dobrý den. Já vím jednou nebo 2x jsem Vám psal již na fcb stránku. Ale to bylo na konci nebo začátku roku. Dobře snad se trika dočkám.
Díky Vágner :)