Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Přidání diskuzního příspěvku

06.05.2010  |  diskuze (14)
Základní informace o projektu budování datového centra WEDOS, kdo jsme, technologické zázemí, informace o provozovaných službách

Re: ???

Jaroslav Dlouhý, 04.10.2010 17:34:40

Dobrý den,

nikde jsem nezmínil slovo "šokující atd.", to jsou Vaše slova. Hodnotit to samozřejmě můžete, jak sami uznáte za vhodné.

S hostingem mám z daných let osobní zkušenosti, které opravdu nebyly nejlepší. Je jedno o čem se budeme bavit, jestli o Grillových "obchodních podmínkách", dlužnících.cz apod. Vše by dnes již bylo jen mlácením naprázdno. Taktéž vycházím ze zkušeností kolegů a známých v oboru. 8 - 9 let je pro některé dlouhá doba, stejně jako je to doba krátká, zapomenout na některé někdy i úsměvné historky.

Že je firma dnes kde je, je dle mého hlavně zásluhou nového investora, který lidem ukázal, že se na jeho služby dá spolehnout. V případě, že by to tak nebylo, nechápu proč si pan Grill pejska nenechal a neměl tu jedničku na trhu on? (ale to mi ve finále může být jedno).

Bližší podrobnosti neznám, neřídím se příspěvky v diskusích, ale pouze osobními zkušenostmi, názory a informacemi periodik a zkušenosti svých známých. V minulosti se mnou ohledně mých problému nebyl schopen nidko moc komunikovat (stejné to bylo s komunikací na veřejnost). Toto vše mi stačí k tomu, abych si názor udělal sám bez toho jaká hanba se okolo této kauzy nese či nenese.

Takže si z toho nic nedělejte a berte to pouze jako názor jednoho, kdysi hodně zklamaného klienta, který investoval finance do služeb, které nebyly stoprocentní.

Přeji Vám hodně štěstí ve Vašem projektu.


Nový příspěvek
Téma diskuze: Diskuze ke článku 'Začínáme: Základní informace o tomto projektu'
Vaše jméno: *
Předmět: *
Obsah:
*
  - nevkládejte žádné HTML tagy
  - odkazy budou automaticky zvýrazněny
odebírat další příspěvky v tomto tématu e-mailem
Kontrola:
opište text z obrázku: