Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Přidání diskuzního příspěvku

06.05.2010  |  diskuze (14)
Základní informace o projektu budování datového centra WEDOS, kdo jsme, technologické zázemí, informace o provozovaných službách

Re: ???

Petr Šťastný, WEDOS, 03.10.2010 21:58:18

Vážený pane Dlouhý,

nejste sám, kdo vytáhl téma "šokující historie a chování" společnosti P.E.S. přes 10 lety. Už se to probíralo na mnoha diskuzních serverech a vždy jsem se jen ujistil, že někteří lidé jsou tím zfanatizovaní a přitom vůbec neví, co se doopravdy dělo, neměli s tím žádnou osobní zkušenost a dozvěděli se o tom přes kamaráda jejich kamaráda.

Panuje "obecné" povědomí, že společnost P.E.S. a p. Grill se před 10 lety soudili s kde kým, podávaly se žaloby na "zlobivé" zákazníky jako na běžícím páse atd.

Ale musím vás zklamat, nic z toho nebylo. Existoval pouze jeden jediný soudní spor, kvůli kterému "vznikla" ta "obrovská aféra". Byl to spor mezi společností P.E.S. a Českým Telecomem ohledně nekalé soutěže.

Všichni kdo tvrdí, že žalob existovalo velké množství a že byly podávány i na zákazníky, zatím po týdnech dlouhých diskuzí nedokázali uvést ani jediný příklad.

Výsledek byl takový, že vznikly nejrůznější fámy, někteří to okořenili, podělili se se svými "zkušenostmi" s dalšími lidmi (nedivil bych se, kdyby se na šíření "aféry" aktivně nepodíleli lidé od konkurence) a pohádka o hrozné firmě byla na světě.

Máte vy osobně nějakou zkušenost?


Nový příspěvek
Téma diskuze: Diskuze ke článku 'Začínáme: Základní informace o tomto projektu'
Vaše jméno: *
Předmět: *
Obsah:
*
  - nevkládejte žádné HTML tagy
  - odkazy budou automaticky zvýrazněny
odebírat další příspěvky v tomto tématu e-mailem
Kontrola:
opište text z obrázku: