Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Přidání diskuzního příspěvku

05.02.2018  |  diskuze (8)
V posledních měsících jsme nepsali žádné novinky o tom, co se u nás děje. Zkusíme to malinko napravit a prvním článkem bude pár informací o tom, jak jsme připravovali nejrychlejší hosting na trhu.

Neustálé výpadky

MchBr, 16.02.2018 17:52:58

"Primárně jsme se zaměřili na rychlost a stabilitu."
___

V prosinci a lednu byly Vaše nové NoLimit hostingy v podstatě nepoužitelné, takže jsem po milionech stížností byl nucen začít weby tvořit na konkurenčním hostingu. Mimochodem - veřejně i po mailu jste informovali tak maximálně o 20% výpadcích. Většinou žádná zmínka, žádná omluva, žádný email. Prostě doufat, že si toho zákazník nevšimne, že? Takový přístup mi přijde mimořádně nechutný.

Nyní jsem se rozhodl, že Vás znovu vyzkouším, zda jste to třeba již nevychytali. No, během dneška jsem pracoval na dvou webech a světe div se, na obou byly jenom během dneška zase výpadky. Jeden spadl úplně na cca 30 minut. Druhý mi během dvou hodin spadl dvakrát asi na 15 minut. Od Vaší podpory jsem dostal obligátní omluvu, že se Vám neočekávaně restartují servery.

Rychlost u nových hostingů je již opravdu super, ale po té tragédii v prosinci a lednu jste stabilitu očividně stále nevychytali. Moc nechápu, jak můžete něco takového pustit do provozu a nechat si za to platit a navíc o problémech skoro vůbec neinformovat.


Nový příspěvek
Téma diskuze: Diskuze ke článku 'Jak se rodí nejrychlejší webhosting na trhu'
Vaše jméno: *
Předmět: *
Obsah:
*
  - nevkládejte žádné HTML tagy
  - odkazy budou automaticky zvýrazněny
odebírat další příspěvky v tomto tématu e-mailem
Kontrola:
opište text z obrázku: