Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Přidání diskuzního příspěvku

28.04.2017  |  diskuze (6)
Chceme spustit nejlepší VPS. Máme k tomu špičkové serverové skříně HP Moonshot, které nemají ve své kategorii konkurenci, a v budoucnu zázemí dvou propojených datacenter, kde mohou služby jet souběžně. Co ale potřebujeme je, abyste nám pomohli s testováním. Chceme slyšet vaše názory, připomínky a nápady. Pojďme společně udělat ty nejlepší VPS na trhu!

Re: a co každý rok vylepšovat staré produkty?

Josef Grill, WEDOS, 02.05.2017 18:11:01

Dobrý den,

v tomhle nám křivdíte. U služeb jsme například přidali DDOS ochranu. Předtím jsme u všech VPS dali 2x více paměti apod. Takže se pořád něco děje.
Udělali jsme i další vylepšení.

Přidání některých parametrů není tak jednoduché jak si představujete. To není jen nastavení v administraci, ale musíte u všech (několika stovek) fyzických serverů udělat úpravy, restarty, odstávky, výměny části HW a to celé jsou jednak obrovské náklady (bavíme se o milionech a více) a jednak o obrovském množství práce (zkuste si představit, že na několika stovkách serverů musíte domluvit odstávku, fyzicky ji provést, fyzicky vyměnit, otestovat, nastartovat a ověřit si funkčnost).
Tudy cesta nevede.

V každém případě jsme oddělili službu VPS od VPS 100% SSD, protože starou službu nemá smysl upgradovat. Tam to prostě nedává technicky smysl. A nyní jako další krok hledáme služby s vysokou dostupností, které bohužel nejsou zpětně kompatibilní s předchozími službami.


Nový příspěvek
Téma diskuze: Diskuze ke článku 'Otestujte náš WEDOS Cloud'
Vaše jméno: *
Předmět: *
Obsah:
*
  - nevkládejte žádné HTML tagy
  - odkazy budou automaticky zvýrazněny
odebírat další příspěvky v tomto tématu e-mailem
Kontrola:
opište text z obrázku: