Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Přidání diskuzního příspěvku

13.12.2016  |  diskuze (34)
Letos v létě byla taková malá vlna nevole ohledně nově připravované zákona o hazardu, který by nutil poskytovatele připojení blokovat jednotlivé domény, které obsahují nezákonný hazard. Mluvilo se o cenzuře internetu. Bylo nad tím hodně emocí, ale nikdo se nepozastavil nad nesmyslností ustanovení jiných zákonů, které již dávno platí. Dopad těchto zákonů je mnohem horší a cenzura mnohem větší.

Objasnění

David, 14.12.2016 15:30:57

Docela by mě zajímalo jak tento zákon je v souladu se zákony o svobodě projevu atd, z mého podhledu je to absolutní hovadina a být provozovatelem hazardní činnosti podám na český stát žalobu za diskriminaci mého podnikání. Za další pokud chtějí tento krok brát jako ochranu aby mládež nepropadla hazardu, bylo by lepší kdyby peníze které byly a budou za potřebu na prosazení a hlídání tohoto zákona radši stát nainvestoval třeba například pro rozvoj aktivit mladaze.
Co tak kdyby stát začal stavět víceúčelová hřiště, nebo pc kavárny které by sloužili k tomu aby lidi prostě neměli čas na hazard?
Ano vím že pc je dnes v každé domácnosti ale taky vím že úroveň it techniky v domácnostech není úplně ideální k tomu aby zvládli novější hry. A další problém je že spousta her potřebuje přímo lan síť, programy na tvorbu virtuální lan nemusí vždy fungovat.
Toto je můj názor na věc a netvrdím že je dobrý.
PS.: přijde jenom mě že náš "demokratický" stát zapomina čím dál častěji co to vlastně demokracie je?


Nový příspěvek
Téma diskuze: Diskuze ke článku 'Geniální zákony od geniálních zákonodárců v ruce geniálních úředníků'
Vaše jméno: *
Předmět: *
Obsah:
*
  - nevkládejte žádné HTML tagy
  - odkazy budou automaticky zvýrazněny
odebírat další příspěvky v tomto tématu e-mailem
Kontrola:
opište text z obrázku: