Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Přidání diskuzního příspěvku

13.12.2016  |  diskuze (34)
Letos v létě byla taková malá vlna nevole ohledně nově připravované zákona o hazardu, který by nutil poskytovatele připojení blokovat jednotlivé domény, které obsahují nezákonný hazard. Mluvilo se o cenzuře internetu. Bylo nad tím hodně emocí, ale nikdo se nepozastavil nad nesmyslností ustanovení jiných zákonů, které již dávno platí. Dopad těchto zákonů je mnohem horší a cenzura mnohem větší.

Re: Chyba

Karel, 13.12.2016 17:26:06

Ty kroky mely, tento je konkretne spravne.

Drzim Vam palce, jakekoliv rizeni by melo zahajovat az rozhodnuti soudu po nabyti pravni moci. Mozna jsou zde weby, ktere provozuji hazard, ale mely by byt ukonceny a jejich vlastnici by meli byt od nich odstrizeni az potom, co soud jednoznacne prokaze nekaly umysl.Nemyslim, ze je nutne, aby stat kvuli tomu cenzuroval internet, prijde mi, ze jde spise o okrajovy jev. Pokud se z nej neplati dane, pak ok, ty dane by ovsem na cene sluzby stejne platil jejich uzivatel, takze o co vlastne jde?!

Obecne o zpusobu blokovani i paradoxu s dodavanou reklamou treti stranou nema narizeni smysl. Pokud urednici maji takovou pravomoc, ma zakon pamatovat na jejich plnou odpovednost za jimi zpusobenou skodu v plne vysi skodu a to deklarovanou z denniho dolozeneho obratu, tez bez odkladneho ucinku odvolani. Pak by byla pravidla fer.


Nový příspěvek
Téma diskuze: Diskuze ke článku 'Geniální zákony od geniálních zákonodárců v ruce geniálních úředníků'
Vaše jméno: *
Předmět: *
Obsah:
*
  - nevkládejte žádné HTML tagy
  - odkazy budou automaticky zvýrazněny
odebírat další příspěvky v tomto tématu e-mailem
Kontrola:
opište text z obrázku: