Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Přidání diskuzního příspěvku

23.08.2016  |  diskuze (35)
Minulý týden, v pátek odpoledne jsme se potýkali s problémy s konektivitou u VPS. Od počátku naší činnosti si zakládáme na otevřenosti a tak dovolte, abychom udělali nějaký soupis událostí a vysvětlili co se vlastně stalo.

Nebrečte...

Honza H., 25.08.2016 23:02:58

IPv6 fajn, mám na nich závislý projekt. Aspoň jsem si vyzkoušel failover v praxi. Na Wedosu nemám žádný produkční projekt, spíš virtuály pro vývoj.

možná někomu pomůže. Pokud potřebujete IPv6, tak si udělejte wildcard DNS pro svůj rozsah IPv6, tuto adresu používejte. V případě nedostupnosti WEDOS IPv6 pak jednoduše použijte nějaký volně dostupný tunel a IPv6 jeďtě přes něj. O pár ms pomalejší, řešení ana pár chvilek, dá se zautomatizovat.

Na ty ostatní případy jsou tady jiní poskytovatelé, kde si připlatíte, ale máte "100%" SLA. Prostě WEDOS je na tom s cenou tak jak na tom je, tak už pochopte, že to neni služba na provovoz vašich budoucích "Facebooků". Jeďtě si tu svoje MFA webíčky na WordPressu, který generujou vesměs jenom zátěž a vydělávaj h*vno a brečte maminkám, ať vám na kapesným dají nějakou kačku navíc.


Nový příspěvek
Téma diskuze: Diskuze ke článku 'Vyjádření k problémů s konektivitou u VPS dne 12.08.2016'
Vaše jméno: *
Předmět: *
Obsah:
*
  - nevkládejte žádné HTML tagy
  - odkazy budou automaticky zvýrazněny
odebírat další příspěvky v tomto tématu e-mailem
Kontrola:
opište text z obrázku: