Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Přidání diskuzního příspěvku

08.07.2014  |  diskuze (14)
Pravidelně vylepšujeme věci a postupy jak technicky tak i organizačně. Plánujeme i více komunikace směrem k zákazníkům. Více otevřenosti a úplně nový systém pro automatickou notifikaci v případě problémů (například odstávky serverů). Na co jsme si nevzpomněli? Co byste ještě doporučili a poradili? Nápady, které budeme realizovat odměníme dárkem.

Jak jinde

Michael Stanovský, 12.07.2014 01:28:37

By mě zajímalo, jak to funguje jinde.
Třeba takový WEB4U začínala jako garážová firma v Jindřichově Hradci, kdy chlapci začali poskytovat služby na tatínkovo IČO - a kde dneska jsou. Jenomže ono si v Casablance (nebo kde) pronajímat servery a konektivitu a prodávat jí dál je jiný kafe, než se starat o všechno jako ve Wedosu.
To ale nikoho neomlouvá, každopádně wedosákům držím palce.
A těm, kteří brečí nad rozlitým kafem mohu doporučit, aby se obrátili jinam. Jsou tu i hostingy, které mají diverzifikaci a živé zálohy na různých lokalitách v jednom státě či i ve více státech. Tuším, že Big Blue na tom tak nějak bude. Ale pronájem virtuálních serverů u nic bude za jiné peníze, očekávám, že nějaká nula na konci přibude.
Nic proti Wedosu, ale je to právě taková firma, jaká je, peníze odpovídají službám, mě to vyhovuje, mým zákazníků to také vyhovuje. Komu to nevyhovuje, může jít jinam. Voda vám ale do serverovny může natéci všude.


Nový příspěvek
Téma diskuze: Diskuze ke článku 'Co se u WEDOS změnilo a jaká vylepšení připravujeme'
Vaše jméno: *
Předmět: *
Obsah:
*
  - nevkládejte žádné HTML tagy
  - odkazy budou automaticky zvýrazněny
odebírat další příspěvky v tomto tématu e-mailem
Kontrola:
opište text z obrázku: