Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Přidání diskuzního příspěvku

18.11.2013  |  diskuze (162)
Včera bylo 17. listopadu a slavili jsme téměř čtvrt století od "sametové revoluce". Co nás znepokujuje? Přečtěte si zamyšlení o aktuálních problémech, zatím snad svobodného internetu.

Re: A co podvodné e-shopy?

Ani komisař, ani rada a přesto člověk, který s wedosem v této věci jednal, 21.11.2013 20:15:23

Zprvopočátku bych chtěl reagovat na pána někde nahoře, který odkazuje na trestní zákon (140/1961 Sb.), který už je skoro 4 roky neplatný...zbytek komentáře už mě ani nezajímal

v případě podvodného eshopu jsem s p. Grillem jednal, řekli jsme si co potřebuju já, co potřebuje on a našli jsme společnou řeč. Doména zajištěna usnesením dle § 79e tr. řádu o zajištění jiné majetkové hodnoty vydané policejním orgánem po předchozím souhlasu státního zástupce. Všeho všudy za jeden den vyřešeno, kdy nejdelší časový úsek byla "dohoda" se st. zástupcem. Jednání s Wedosem resp. s p. Grillem rychlé, velice vstřícné, díky čemuž se podařilo ochránit spousty poškozených ačkoliv i tak jich je řádově ve stovkách. Trošku se podivuji, že PČR, respektive policejní komisaři a radové se ohánějí jiným zákonem nežli tr. řádem potažmo zákonu o PČR.


Nový příspěvek
Téma diskuze: Diskuze ke článku 'Hosting. Nátlak. Podlehnout či nepodlehnout?'
Vaše jméno: *
Předmět: *
Obsah:
*
  - nevkládejte žádné HTML tagy
  - odkazy budou automaticky zvýrazněny
odebírat další příspěvky v tomto tématu e-mailem
Kontrola:
opište text z obrázku: