Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Přidání diskuzního příspěvku

29.10.2012  |  diskuze (39)
Od čtvrtka 1.11.2012 dojde ke změně u dočasných URL adres webhostingů a s tím souvisejícího bezplatného přístupu k webu přes HTTPS. (Aktualizace 30.10.: doplnění vysvětlení)

Re: To má být aprÍl?

Dan, 07.11.2012 11:42:05

Myslíte dočasné domény na Wedosu. Např. na site5 to vidí jinak. Neříkám, že nemít vlastní certifikát je blbost, ale za normálnách okolností bych ho v tomto případě nepoužil. Ty FB aplikace nesbírají žádná data o uživatelích, jednoduše si je spoustí, něco odkliknou, přečtou výsledek a tím to hasne. Takže k čemu by mi byl u takové aplikace vlastní certifikát?Shared SSL Included
Site5 enjoy keeping their customers secure, in more ways than one. Using a secure connection in your browser is a great way to confirm your connection to any script or service is secure. Site5 provides you with access to the server's shared SSL certificate at no extra cost to you.

SSL stands for Secure Socket Layer, and it is the most common method used to make sure any connection to your website is secure. This is most often used when logging into a service or making online business transactions.

If needed, we can also configure your hosting plan to work with your dedicated SSL certificate instead.

Providing you with the tools to keep yourself secure is just one of the many ways Site5 provides you with the better web hosting solution.


Nový příspěvek
Téma diskuze: Diskuze ke článku 'Změny u dočasných adres webhostingů a bezplatného HTTPS'
Vaše jméno: *
Předmět: *
Obsah:
*
  - nevkládejte žádné HTML tagy
  - odkazy budou automaticky zvýrazněny
odebírat další příspěvky v tomto tématu e-mailem
Kontrola:
opište text z obrázku: