Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Přidání diskuzního příspěvku

29.10.2012  |  diskuze (39)
Od čtvrtka 1.11.2012 dojde ke změně u dočasných URL adres webhostingů a s tím souvisejícího bezplatného přístupu k webu přes HTTPS. (Aktualizace 30.10.: doplnění vysvětlení)

Informace

Petr Baloun, 30.10.2012 18:57:44

No a proč jste se tedy předem neinformovali u společnosti, která vám vystavovala certifikát? A začali jste certifikát propůjčovat svým zákazníkům, aniž by jste věděli zdali to smíte!
Jinak to, že je na daných webech problém a zrovna kvůli WordPress to bych neřekl, že zrovna WordPress je méně zabezpečený než jiný CMS. A jinak CMS jsou dosti odladěné, ale pluginy jsou z 95% tou dírou. Jinak pokud se něco takového děje na webech vašich uživatelů, tak by jste je měli informovat. A přeci jen snad by SSL mělo pomoc, takovýmhle problémům předcházet.

A na konec, se mi zdá, že tento problém řešíte radikálně a dosti rychle aniž by jste dali pořádně dopředu vědět. Teď skončí podpora SSL od vás a do 2 dnů si mají uživatelé sehnat svůj certifikát? Tak to asi nejde. A neříkejte, že jste útoky přes weby uživatelů a komunikaci se společností vedli den před tím, než jste napsali tento článek.


Nový příspěvek
Téma diskuze: Diskuze ke článku 'Změny u dočasných adres webhostingů a bezplatného HTTPS'
Vaše jméno: *
Předmět: *
Obsah:
*
  - nevkládejte žádné HTML tagy
  - odkazy budou automaticky zvýrazněny
odebírat další příspěvky v tomto tématu e-mailem
Kontrola:
opište text z obrázku: