Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Přidání diskuzního příspěvku

19.10.2012  |  diskuze (18)
Chcete vědět co se u nás děje? Tak si přečtěte náš report.

Re: Pár nápadů k webhostingu

František Zatloukal, 22.11.2012 21:42:34

1. A řešení jako nechat limit pro jednu databázi (třeba 1 GB), ale umožnit zvýšit prostor pro databáze celkově? To by ve výsledku server nevytěžovalo výrazněji.
2. Ano, chápu toto omezení, článek jsem si pročetl.

U VPS byl problém v tom(v mém případě), že byly okamžiky, kdy fyzický server vytěžoval jiný uživatel a já se nemohl ano zalogovat do ssh (docházelo tam k obrovským prodlevám). Spravuji také vyšší variantu VPS(s 1 GB RAM), u které jsem si s optimalizací vyhrál, ale stejně nebude pravděpodobně stačit (provozuji na něm vícero webů, 2 z nich mají přes 200 000 registrovaných uživatelů). Právě to je případ, kdy by se hodil webhosting s možností navýšit prostor pro databáze (nejsou větší než 750 MB, ale dohromady převyšují 3 GB).

Myslím, že by bylo super, kdyby šlo přes webové rozhraní provádět příkazy unzip (popř. také tar -xf, cp, mv, rm). Třeba kdyby šlo o šlužby za příplatek, velmi by to urychlilo práci s webhostingem.

Dále mne také zajímá, zda budete před aktualizací phpna novou řadu(na webhostingu je již poměrně zastaralá 5.3.9 tuším) informovat zákazníky pomocí mailu, vzhledem k tomu, že je mnoho webů, které v nové verzi (5.4 / 5.5a1) bez úprav nefungují.
Phpmyadmin se na webhostingu také nachází v zastaralé verzi (která obsahuje také bezpečnostní chyby). Právě mne zaráží, že MySQL se nachází v aktuální verzi a ostatní ne.


Nový příspěvek
Téma diskuze: Diskuze ke článku 'Co se děje v trávě? Tedy ve WEDOS'
Vaše jméno: *
Předmět: *
Obsah:
*
  - nevkládejte žádné HTML tagy
  - odkazy budou automaticky zvýrazněny
odebírat další příspěvky v tomto tématu e-mailem
Kontrola:
opište text z obrázku: