Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Přidání diskuzního příspěvku

19.10.2012  |  diskuze (18)
Chcete vědět co se u nás děje? Tak si přečtěte náš report.

Re: Pár nápadů k webhostingu

Petr Šťastný, WEDOS, 17.11.2012 12:08:20

Děkujeme za nápady, bohužel ani jedno možné není. Jedná se o sdílenou službu, a tak je nutné najít kompromis mezi parametry, bezpečnostní a funkčností služby.

1. S velkými databázemi je problém, mohou výrazně zatěžovat server a ovlivnit ostatní. Také může být problém velké databáze zálohovat.

2. Limit e-mailů je zaveden jako prevence proti zablokování našich IP adres kvůli spamování. Podrobně to popisujeme zde:
http://hosting.wedos.com/cs/odesilani-emailu.html

Musíte se na to dívat z druhé strany - asi byste nechtěl, aby vám váš web nefungoval, protože jiný zákazník na stejném serveru přetěžuje MySQL velkou databází, nebo že vám nefunguje odesílání e-mailů, protože jiný zákazník spamoval a IP adresa serveru byla zablokována po celém Internetu.

Takže my dáváme přednost globální funkčnosti a spolehlivosti před individuálními požadavky jednotlivců. Taková je sdílená služba webhosting a nechceme na tom nic měnit.

Pokud vám toto nevyhovuje, zvolte VPS a tam si můžete dělat cokoliv a jakkoliv.

My nikde netvrdíme, že je VPS výkonnější. Ve většině případů není, protože VPS má nižší hardwarové parametry oproti našim webhostingovým serverům a také je to o tom, že si musíte odladit server pro to, co a jak na serveru provozujete. A to je často alchymie najít rovnováhu mezi stovkami různých parametrů veškerého software na serveru. VPS je hlavně o svobodě (možnost provozovat libovolný software s libovolnými parametry), ne o výkonu.


Nový příspěvek
Téma diskuze: Diskuze ke článku 'Co se děje v trávě? Tedy ve WEDOS'
Vaše jméno: *
Předmět: *
Obsah:
*
  - nevkládejte žádné HTML tagy
  - odkazy budou automaticky zvýrazněny
odebírat další příspěvky v tomto tématu e-mailem
Kontrola:
opište text z obrázku: