Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Přidání diskuzního příspěvku

13.09.2012  |  diskuze (26)
Dnes jsou to přesně 2 roky od spuštění našich prvních hostingových služeb. Zkusíme udělat shrnutí 2 let našeho života.

Gratulece + tipy

Jan Angelovič, 15.09.2012 15:18:55

Dobrý den, gratuluji k výročí a připojím pár postřehů. Nejdříve co mě potěšilo:

1) Možnost změnit majitele CZ domény pomocí SMS a emailu.

Převod domény je tak daleko jednoduší a byl to pro mne jeden z hlavních důvodů pro převod domén od Forpsi k vám. Jednu doménu jsem již ve vašem systému prodával a funguje to bezvadně. Chodit kvůli tomu na CzechPoint ověřit podpis a posílat to pak poštou je otravné.

2) Hromadný převod domény

Asi to není není něco, podle čeho si člověk vybírá registrátora, ale potěší to a především šetří práci.

3) Věrnostní akciový program

Po všech stránkách dobrý nápad, díky kterému budu příští rok platit za virtuální server (512MB, 15GB) měsíčně 80 Kč, namísto současných 199 Kč (256MB, 10GB) u Xenzone. :-)

4) WEDOS Disk k VPS zdarma
Zatím jsem zkoušel jen FTP rozhraní a jsem spokojený, jedná se opravdu o užitečný bonus.

Mám ale i dva náměty na zlepšení:

1) Upřesnění podmínek akce licence Windows zdarma

Máte dlouhodobou akci, kdy nabízíte licenci Windows 2008 R2 na první platební období zdarma, což vítám. Nikde ovšem neuvádíte, že akce se již netýká případného navýšení serveru v průběhu tohoto období. Takže jsem si u vás zaplatil Windows VPS server v nejnižší konfiguraci 2 modulů, abych si vyzkoušel, zda na něm bude možno provozovat naše stránky. Po úspěšném ověření, že přechod od konkurence (ASPone) bude možný, jsem zažádal o navýšení konfigurace VPS o další 2 moduly. Následně jsem byl ovšem nemile překvapen tím, že na tyto dva moduly se již akce v podobě licence Windows zdarma nevztahuje! A to za situace, kdy akce pořád běží… Přijde mi to jako trochu podivná politika, kdy jsem svým způsobem penalizován za to, že jsem se dodatečně rozhodl čerpat více služeb a tedy i více platit. Proto bych doporučil do podmínek akce jasně uvést, že na případné navýšení serveru se akce nevztahuje.

2) PDF a fonty

Ve vámi zasílaných PDF dokladech nejsou vloženy fonty, což třeba pro mne znamená, že se mi na mém pracovním počítači v těchto dokumentech nezobrazují znaky s diakritikou. Právě kvůli případům, kdy příjemce nemá korektně nainstalovaný příslušný font, nebo se ho Acrobat Readeru nepodaří správně napárovat, je vhodné fonty do vytvářených dokumentů vkládat. Nevím, že by existovaly nějaké licenční důvody pro nepřikládání fontů, takže to bude asi jen technická záležitost.

Každopádně hodně úspěchů do dalšího roku!


Nový příspěvek
Téma diskuze: Diskuze ke článku '2 roky poté, 731 dní života Hosting WEDOS'
Vaše jméno: *
Předmět: *
Obsah:
*
  - nevkládejte žádné HTML tagy
  - odkazy budou automaticky zvýrazněny
odebírat další příspěvky v tomto tématu e-mailem
Kontrola:
opište text z obrázku: