Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Přidání diskuzního příspěvku

15.03.2012  |  diskuze (37)
Reklamní akce byla ukončena přesně o půlnoci.

Re: seznámení

Josef Grill, WEDOS, 16.03.2012 13:44:47

Dobrý den,

děkuji za Vaši reakci a rád Vás také poznávám. Je sice škoda, že za takové příležitosti. Věřím, že budeme mít šanci to napravit osobně. Klidně Vás rád uvítám u nás na Hluboké.

Poznamenal bych snad jen tolik, že vám šlo jen a jen o ohlas. To je bezpochyby.

Na počátku z toho byl fantastický ohlas na celém českém internetu. To vám přineslo hodně příznivců a byl to krásný tah. Celkové provedení, počínaje změnou podmínek až po pozastavení akce dříve než v polovině, pokulhávalo. Hodně. Přesněji zkrachovalo.
Proto jsme reagovali naší kritickou reklamou. Cítili jsme se také poškozeni, protože jste svojí klamavou reklamou (spolu s klamáním všech spotřebitelů) na sebe strhli na 3 dny veškerou pozornost. Pokud by nedošlo k tomu selhání, (ať mnohonásobná změna podmínek nebo třeba to předčasné ukončení a přitom jste ještě pár desítek minut předtím všem psali, že mají počkat do odpoledne) tak bychom se k žádné akci nepouštěli. Měli byste reklamu, kterou jste si zasloužili a zároveň za kterou byste zaplatili (třeba 1,5M korun za "rozdané" domény). Upřímně řečeno ten ohlas by za ty peníze stál (oba moc dobře víme co stojí reklama). Vy jste strhli pozornost a potom jste měnili pravidla hry. Nakonec jste odmítli za tu reklamu "zaplatit". To se nedělá. To vadí jak zákazníkům, tak konkurentům.

Jinak ve zbytku jsme si podobní. My máme také zaměstnance na pracovní smlouvu, odvádíme všechny platby. Jen zatím neplatíme daň ze zisku, protože jsme hodně masivně investovali a tak zatím hodně odepisujeme, ale při současném růstu a naší automatizaci a minimalizaci nákladů se do účetního zisku dostaneme brzo.
Je dobře, že podporujete charitu. Tolik co jste vybrali včera posílám každý měsíc soukromě dětem do Afriky...(bez přehánění a bez chlubení).

Nebylo to bourání Vaší akce. Celou naší reakci (mimochodem konzultovanou s nezávislou advokátní kanceláří specializující se na nekalou soutěž) jsme si hodně dlouho rozmýšleli, ale jak jste postupně více a více "zabředávali" do vlastního problému, tak jsme reagovali. Byli jsme donuceni okolnostmi. Vše vygradovalo, z našeho pohledu, tím, že jste přestali po obědě zcela komunikovat s okolím a veřejností. Upřímně řečeno nevím, zda jste měli narozeninovou párty nebo jste se "zhroutili" z nastalé situace, ale krizovou komunikaci jste nezvládli vůbec. O tom jsou však učebnice na každé odborné škole... včetně toho, že za "průšvih" (jinak to nazvat nelze) se někdo také omluví (což od vás zatím nezaznělo nikde).

Závěrem. Strhli jste pozornost (na úkor ostatních) díky hodně klamavé nabídce. Poškodili jste nejen klienty, ale i ostatní soutěžitele a tak jsme se jen bránili.


Nový příspěvek
Téma diskuze: Diskuze ke článku 'WEDOS gratuluje Active24 k narozeninám'
Vaše jméno: *
Předmět: *
Obsah:
*
  - nevkládejte žádné HTML tagy
  - odkazy budou automaticky zvýrazněny
odebírat další příspěvky v tomto tématu e-mailem
Kontrola:
opište text z obrázku: