Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Přidání diskuzního příspěvku

15.03.2012  |  diskuze (37)
Reklamní akce byla ukončena přesně o půlnoci.

Re: A teď upřímně!

Josef Grill, WEDOS, 16.03.2012 00:51:37

Dobrý den,

děkujeme za názor.

Nebudeme popírat, že i nám jde o obchodní úspěch. Active24 také jejich akci nedělali jako dobročinnou a z lásky ke klientům. Chtěli obchodní úspěch a chtěli se zviditelnit. To se jim povedlo. Udělali si reklamu. Za miliony. Skutečně. Ten ohlas byl obrovský. Jenže akci nezvládli, podcenili. Už jen tím, že měnili podmínky za běhu. Potom odmítli za akci "zaplatit" a raději ji zastavili.

Já nevím, zda jste viděl všechny posloupnosti a celou tu věc jak se vyvíjela. Viděl jste jak se tak akce prvně prezentovala? Registrace domén bez jakýchkoliv omezení po celých 24 hodin dne 15.3.2012. Nakonec to dopadlo zcela jinak - podmínky a omezení, limit na počet a rychlý stop ještě před polednem.
Zviditelnili se. Byla to však klamavá reklama a proti té se bráníme způsobem, který jsme zvolili. Byl to vtipnější marketing a mělo to tak být chápáno.

Klamavá reklama je nekalá soutěž a té se dopustili. My jsme se jen bránili (konzultovali jsme to i s advokátní kanceláří). Klamali i zákazníky. Tam je věc zákazníků, zda to oznámí například na ČOI. Nic víc k tomu nemá smysl dodávat.

Omlouváme se, pokud jsme se Vás mohli jakýmkoliv způsobem negativně dotknout.


Nový příspěvek
Téma diskuze: Diskuze ke článku 'WEDOS gratuluje Active24 k narozeninám'
Vaše jméno: *
Předmět: *
Obsah:
*
  - nevkládejte žádné HTML tagy
  - odkazy budou automaticky zvýrazněny
odebírat další příspěvky v tomto tématu e-mailem
Kontrola:
opište text z obrázku: