Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Přidání diskuzního příspěvku

15.03.2012  |  diskuze (37)
Reklamní akce byla ukončena přesně o půlnoci.

Re: Máte toto zapotřebí?

Josef Grill, WEDOS, 15.03.2012 19:27:21

Děkuji za názor. Já Vám rozumím a chápu jak to vidíte Vy. My jsme se nikdy ke konkurenci nevyjadřovali a nikdy jsme se nikomu nevěnovali. Nyní se ta nepovedená akce Active24 vymkla kontrole a oni skutečně ukázali jak se klame zákazník. To je jeden problém, ale ten si s nimi musí vyřešit zákazníci a ČOI.

Druhý pohled. Pohled konkurenta. Vezměte si, že pokud by mělo být domén třeba plus mínus 13 tisíc (což byl náš odhad), tak by je to stálo přes 1,5 milionu korun.
Ta reklama by za to stála. Akce vyhlášená o 2 dny dříve byla megaakcí a byla ji věnována obrovská pozornost. Udělali si reklamu za miliony. Skutečně. O tom jaký byl zájem jasně vypovídá to, že jejich servery v noci a dopoledne moc rezerv ve výkonu neměly.
Mělo to fantastickou odezvu. Na všech serverech nejsledovanější událost za poslední rok na českém internetu. Bez pochyby. Mluvilo se o nich. Bylo to znát i na objednávkách. Nám počet poklesl, jim narostl. Jejich popularita byla na vrcholu.
Reklama jak hrom.

Nakonec všechny podrazí, protože změní několikrát podmínky a po údajných 500 tisících korunách (což je reálné číslo) akci zastaví. To je podraz na všechny. Je to klamavá reklama jako z učebnice a tím pádem i nekalosoutěžní jednání z jejich strany vůči všem konkurentům... My se jen bráníme naším vtipem a ukazujeme, že i akce mohou fungovat a mít jasně a předem stanovená pravidla.

Pokud jde o slevu, tak tahle sleva je skutečně mimořádná a pokud se nepletu, tak takhle vysokou slevu máme podruhé v historii. Už nás dnes stála také hodně peněz, ale nedovolíme si ji zastavit... V tom je rozdíl.


Nový příspěvek
Téma diskuze: Diskuze ke článku 'WEDOS gratuluje Active24 k narozeninám'
Vaše jméno: *
Předmět: *
Obsah:
*
  - nevkládejte žádné HTML tagy
  - odkazy budou automaticky zvýrazněny
odebírat další příspěvky v tomto tématu e-mailem
Kontrola:
opište text z obrázku: