Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Přidání diskuzního příspěvku

14.11.2011  |  diskuze (21)
Nově nabízíme vyšší variantu našeho webhostingu - NoLimit Extra. Přináší vyšší výkon, více prostoru pro MySQL a e-maily, denní zálohování a vyšší parametry PHP.

Re: aktivacia Extra balicka

Josef Grill, WEDOS, 14.12.2011 12:15:43

Dobrý den,

po aktivaci balíčku se Memory_limit navyšuje téměř okamžitě (do cca 30 minut). Je teoreticky možné, že tam k nějaké časové prodlevě došlo. Vím o Vašem požadavku, ale mezitím než se to vykomunikovalo, tak vše bylo v pořádku.

Pokud jde o Memory_Limit a 512 MB, tak touhle cestou nepůjdeme, protože máme povolených 10 současných procesů PHP, což znamená, že jen pro PHP skripty můžete použít až desetinásobek Memory_limitu, což by v našem případě bylo 2560 MB RAM. Uváděných 512 by znamenalo přes 5 GB RAM jen pro HP skripty.
Přitom web ještě používá RAM pro Apache, dále pro databází (což také může být třeba GB) a potom třeba RAM pro e-maily. To jsou potom, pro jeden webhosting, systémové prostředky vyšší než u nejlepšího VPS.

Pokud to některá konkurence nabízí, tak je to odvážný počin nebo tam je výrazně limitován počet procesů (i když to třeba nikde neuvádí). V opačném případě hrozí zahlcení serveru poměrně rychle a to již třeba při 2-3 zákaznících. My používáme na serverech 24-72 GB RAM a máme serverů již 117 a tak se tam zátěž rozloží a přesto si to netroufneme.
Zeptejte se na počty procesů, zeptejte se na vybavení (jaké servery, jaké procesory, jak rychlé disky a jaká RAM).


Nový příspěvek
Téma diskuze: Diskuze ke článku 'Nový webhosting NoLimit Extra pro náročné'
Vaše jméno: *
Předmět: *
Obsah:
*
  - nevkládejte žádné HTML tagy
  - odkazy budou automaticky zvýrazněny
odebírat další příspěvky v tomto tématu e-mailem
Kontrola:
opište text z obrázku: