Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Přidání diskuzního příspěvku

07.10.2011  |  diskuze (39)
(aktualizováno 23:30) Dnes v 13:25 došlo k částečnému výpadku našich služeb. Na řešení intenzivně pracujeme. Zde budeme průběžně doplňovat informace.

Re: Souhlas

Josef Grill, WEDOS, 07.10.2011 21:35:12

Dobrý den,
děkujeme za příspěvek.

Pro nás je zákazník také to nejdůležitější. My jsme nyní ukončili "celou akci" a připravujeme report, aby každý zákazník věděl co se u nás stalo a jaké jsme provedli opatření a co ještě uděláme, aby se to neopakovalo.

Nastal problém. Postavili jsme se k problému čelem. Ani na okamžik jsme nezaváhali jak s napravováním, tak i s informováním vůči těm nejcennějším - našim zákazníkům.

Vypadla menší část serverů (shodou okolností se té týkalo jen dedikovaných VPS) a došlo k jejich restartu. U jednoho fyzické stroje došlo k většímu problému a tak jsme všechny zákazníky přemigrovali na jiný stroj a tak to skutečně v několika případech trvalo déle.

Průběžně jsme nejen informovali zde a na facebooku, ale zároveň jsme se snažili odpovídat všem zákazníkům jak jen to rychle šlo. K tomu jsme řešili jak problémy s tím jedním problematickým serverem a zároveň jsme řešili celou situaci z pohledu komplexního. Bylo to náročné.

Všem dotčeným se ještě jednou omlouváme.


Nový příspěvek
Téma diskuze: Diskuze ke článku 'Výpadek 7.10.2011'
Vaše jméno: *
Předmět: *
Obsah:
*
  - nevkládejte žádné HTML tagy
  - odkazy budou automaticky zvýrazněny
odebírat další příspěvky v tomto tématu e-mailem
Kontrola:
opište text z obrázku: