Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Firma / Volná místa

V této rubrice budeme zveřejňovat nabídky zaměstnání. Máte-li vhodnou kvalifikaci a zkušenosti, můžete se i vy podílet na budování našeho datacentra a zejména na jeho následném provozu.


15.12.2013
Jsme úspěšní a rosteme a proto potřebujeme další kolegy. Chcete zkusit kariéru u WEDOS? Chcete pracovat u úspěšné firmy? Pokud si troufáte, tak čtěte následující řádky.
21.01.2013
Chcete se k nám přidat? Rosteme a tak plánujeme přijmout další pracovníky.
04.06.2012
Přijímáme další pracovníky na oddělení zákaznické podpory hostingových služeb - denní a noční směny, komunikace se zákazníky po telefonu a e-mailu, zodpovídání dotazů, řešení základních problémů.
19.12.2011
Přijmeme nového zaměstnance na pozici administrativního pracovníka zákaznické podpory pro vyřizování různých obchodních, fakturačních a jiných zákaznických požadavků a záležitostí.
05.08.2010
Do našeho týmu hledáme zkušeného správce hardware - serverů, síťových prvků, storage a další. V popisu práce výběr a nákup hardware, testování, montáže, opravy, rozvoj infrastruktury.
05.08.2010
Do našeho týmu hledáme zkušeného správce serverů s OS Linux pro zajištění provozu hostingových služeb, databázových systémů, virtualizovaných řešení, webových aplikací, storage a další.
22.06.2010
Do našeho týmu hledáme zkušeného správce Microsoft Windows serverů pro zajištění provozu zejména webhostingových služeb a virtuálních řešení v rámci námi připravovaného datacentra.
20.01.2010
Do našeho týmu hledáme programátory pro vývoj našich internetových projektů a interních informačních systémů. Naše informační systémy vyvíjíme zejména s použitím jazyka PHP a databázového systému MySQL. Práce v Hluboké nad Vltavou u Českých Budějovic.