Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Přihlášení k odběru novinek

K odběru novinek e-mailem se přihlásíte registrací do našeho systému níže uvedeným formulářem. Registraci poté potvrďte přihlášením do zaregistrovaného účtu dle instrukcí v e-mailu.

Nový uživatel
E-mail: *
Firma:
Jméno: *
Příjmení: *

Podmínky registrace

Touto registrací uděluje uživatel (zákazník) souhlas se svým zařazením do databáze společností spojených pod obchodní značkou WEDOS (TM), tj. společnosti WEDOS LIMITED a všech jejích dceřinných společností - například WEDOS, a.s., WEDOS Internet, a.s. a WEDOS Energy, a.s. Pod svým přihlašovacím jménem tak může současně využívat všechny služby, které tyto společnosti nabízí, tj. služby na stránkách provozovaných společností WEDOS LIMITED a jejími dceřinnými společnostmi - například stránky www.vase-stavba.cz, www.pravnik.cz, www.pojisteni.cz a všech dalších služeb na doméně wedos.com.

Tento souhlas se vztahuje i na případné jiné služby, které budou uvedené společnosti v budoucnu nabízet.

Uživatel (zákazník) může svůj souhlas s registrací v databázi vzít kdykoli zpět, a to žádostí zaslanou prostřednictvím kontaktního formuláře s uvedením svých přihlašovacích údajů.

Ochrana osobních údajů

Veškeré osobní údaje, které uživatel (zákazník) uvádí, podléhají ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Provozovatel těchto stránek je správcem a současně zpracovatelem osobních údajů ve smyslu výše uvedeného zákona.

Veškeré nakládání s osobními údaji uživatelů (zákazníků) se řídí zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, a ostatními právními předpisy platnými na území ČR. Uživatel (zákazník) svým svobodným rozhodnutím dává najevo, že si je vědom všech výše uvedených skutečností a souhlasí s dalším zpracováním svých osobních údajů pro účely obchodní činnosti provozovatele těchto stránek.

Uvedená obchodní sdělení budou zasílána v neobtěžující formě a množství. Souhlas se zasíláním lze kdykoliv odvolat.

 
Kontrola:
opište text z obrázku: (5 znaků)