Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Výběrové řízení: Řezání betonových stěn

Poptáváme řezání betonových stěn o tloušťce 400 mm v rámci stavebních úprav pro vybudování našeho datacentra. Nejprve zakázka malého rozsahu, v případě spokojenosti další zakázky.

Datum: 28.04.2010


V první fázi poptáváme vyřezání otvoru v betonové zdi o rozměrech 162 x 62 cm, tloušťka 40 cm. Celý vyříznutý kus betonu musí být (kvůli následné manipulaci) rozdělen na cca 4 kusy. Při spokojenosti bude zadána další zakázka na řezání stejných stěn o ploše cca 25 m2, přičemž celkově půjde o 150-170 m délky řezu .

Poptáváme pouze samotné řezání, odvoz a likvidaci suti zařídíme sami.

Žádáme o finální nacenění první fáze, další zakázka dle dohody. V ideálním případě je možné zaslat cenu na 1 m délky řezu. Rozhoduje nejnižší cenová nabídka.

Nelze vyloučit, že se jedná v určitých místech o železobeton, taková situace se však bude řešit až následně dle potřeby.

  • Zadavatel poptávky: WEDOS Internet, a.s., IČ 28115708
  • Cílová lokalita: Masarykova 40, Hluboká nad Vltavou
  • Termín realizace: květen 2010
  • Uzávěrka nabídek: 7.5.2010 (nabídky musejí být do tohoto data doručeny v elektronické podobě)

Další informace

  • voda pro chlazení k dispozici na místě
  • odsávání chladící vody - není potřeba řešit, buď jsou k dispozici v blízkosti odtoky nebo kanály
  • na místě není k dispozici dostatečné elektrické napájení (předpokládáme požadavek 400V 32A), je tedy potřeba vzít s sebou potřebnou elektrocentrálu (a sdělit nám poplatek za její použití), příp. nám říci, že máme elektrocentrálu obstarat my
  • u první zakázky (otvor ve zdi 162x62 cm) by neměly být přeřezy, u další zakázky dle další domluvy po obhlédnutí situace

Vaše nabídky

Máte-li zájem účastnit se tohoto výběrového řízení, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Zúčastnit se může jakákoliv společnost či živnostník.

Každá společnost či osoba, která se zúčastní tohoto výběrového řízení,  výslovně souhlasí s tím, že bude uvedena na těchto stránkách včetně adresy WWW stránek a kontaktních údajů jako účastník tohoto výběrového řízení.

Vítězná nabídka bude též uveřejněna na těchto stránkách včetně podrobných informací o vítězném dodavateli. Po vzájemné dohodě lze některé části (například konečnou cenu) vítězné nabídky zveřejnit nebo naopak nezveřejnit.

Rozhodnutí o výběru nejlepší nabídky je čistě na uvážení vyhlašovatele tohoto výběrového řízení a vyhlašovatel předem nezveřejňuje žádná kritéria pro hodnocení. Na toto výběrové řízení a na jeho průběh se nevztahují žádné právní předpisy na výběrová řízení a státní zakázky apod.