Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Kup doménu .CZ u WEDOS a vyhraj 1 ze 2 automobilů

Do Vánoc hrajeme o 2 nové automobily. Stačí si u WEDOS zakoupit doménu .CZ a tipnout si počet domén .CZ k určitému okamžiku. Za každou doménu máte možnost jednoho tipnutí. Čím více domén, tím větší šance na výhru. Hrajeme o Škodu Rapid a Hyundai i10. Dva zcela nové automobily, které můžete získat i vy. Oba automobily předáme novým majitelům ještě pod stromeček.

Datum: 17.11.2014


Vždy něco pro naše zákazníky

Minulý rok jsme si pro vás ve spolupráci s partnery připravili soutěž o 111 WEDOS notebooků a udělali jsme radost hodně lidem. Tentokrát se nám podařilo připravit další velkou akci. Tyto Vánoce plánujeme pěkně rychlé a zběsilé. Místo 111 soutěží budou jen dvě, ale ceny ty tedy budou stát rozhodně za to. V každé z nich totiž hrajeme o úplně nové auto! Dvě soutěže, dvě auta jako hlavní výhra, stovky USB pamětí a  triček pro další účastníky.

 

O co soutěžíme? Ano, o dvě úplně nová auta!

Soutěž číslo 1 o Škoda Rapid

  • stačí zakoupit nebo prodloužit .CZ doménu u WEDOS a následně uhodnout kolik .CZ domén bude celkově registrovaných k 19. 12 . 2014 ve 13:00
  • výherce získá osobní automobil Škoda Rapid (již brzo přineseme autentické fotografie vozidla)
  • Tipujeme celkový počet .CZ domén v celé ČR ke konkrétnímu okamžiku.

Soutěž číslo 2 o Hyundai i10

  • stačí nechat ověřit svůj kontakt u .CZ domény a následně uhodnout kolik .CZ domén bude mít aktivní webhosting WEDOS NoLimit dne 19. 12 . 2014 ve 13:00
  • výherce získá osobní automobil Hyundai i10 (již brzo přineseme autentické fotografie vozidla)
  • Tipujeme celkový počet .CZ domén, které ke konkrétnímu okamžiku, směřují na placený webhosting u WEDOS.

Drobné dárky -  USB paměti WEDOS a trička WEDOS

Samozřejmě k tomu přidáme i nějaké "wedos" ceny. Máme připraveno několik stovek 8 GB flash disků ve tvaru panáčka WEDOS a spousty triček WEDOS. Nebojíme se je rozdat všechny :)

 

A jak se bude soutěžit?

Kupte si .CZ doménu u WEDOS a vyhrajte

Opět podpoříme naší národní .CZ doménu, kterou už od začátku WEDOS registruje a prodlužuje za nákupní cenu a rozhodně v tom hodláme i pokračovat. Přeci jen jsme to i veřejně slíbili a co se slíbí to se musí i dodržet :)

Soutěž číslo 1 o Škoda Rapid

Do první soutěže se zapojíte registrací .CZ domény u WEDOS anebo prodloužením .CZ domény u WEDOS od 19. 11. 2014 15:00 do 17. 12. 2014 23:59 (do tohoto okamžiku musí být provedena platba a proveden tip). Následně vám dorazí email se soutěžní (tipovací) otázkou ("Celkový počet .CZ domén k 19. 12. 2014 ve 13:00?") a odkazem na formulář, kde budete moci tipovat správnou odpověď. 19. 12 .2014 v 17:00 zveřejníme správnou odpověď a jméno výherce nového auta Škoda Rapid.

  • Tipujeme celkový počet .CZ domén v celé ČR ke konkrétnímu okamžiku.

Soutěž číslo 2 o Hyundai i10

Do druhé soutěže se zapojíte ověřením svého CZ NIC kontaktu, na který máte registrované .CZ domény. Následně napíšete svůj tip na stránce se soutěžní (tipovací)  otázkou ("Kolik .CZ domén bude mít aktivní webhosting WEDOS NoLimit dne 19. 12 . 2014 ve 13:00). A to vše v době od 19. 11. 2014 13:00 do 17. 12. 2014 23:59 (do tohoto okamžiku musí být provedeno ověření kontaktu a proveden tip na našem webu).  19. 12. 2014 v 17:00 zveřejníme správné odpovědi a dne 23. 12. 2014 v 17:00 (bude tam rezerva na doručování ověřovacích dokumentů klasickou poštou) zveřejníme jméno výherce nového auta Hyundai i10. To je vše. Nemusíte nic kupovat, stačí když budete mít svou doménu u WEDOS a ověříte si u ní kontakt.

Vše funguje tak, že Vám přijde nejprve e-mail (PIN1), následně SMSka (PIN2) a nakonec dopis (PIN3) od CZ NIC s dalšími instrukcemi. Tím získáte nejen možnost si skrýt své osobní údaje v rejstříku, ale zároveň vám jako poděkování pošle CZ NIC i 8 GB flash disk s jejich logem.

  • Tipujeme celkový počet .CZ domén, které ke konkrétnímu okamžiku, směřují na placený webhosting u WEDOS.

Začínáme...

Všichni, kdo zakoupí .CZ doménu od 19. listopadu (registrace od 19. 11. 2014 15:00) najdou ve své mailové schránce odkaz, kde budou moci vložit svůj tip na správnou hodnotu pro Soutěž číslo 1.

Všem majitelům .CZ domén u WEDOS, kteří nemají svůj kontakt ověřený zašleme e-mail, kde bude odkaz na vložení správného tipu u druhé soutěže (Soutěž číslo 2).  

V případě, že se nám v jedné soutěži sejde více shodných tipů, tak vítězem osobního automobilu se stává ten (ze shodně tipujících), kdo bude  tipovat první.

Podmínky soutěže

Celé detailní podmínky soutěže o 2 osobní automobily naleznete zde.

Děkujeme

Partnerem akce je:

CZ.NIC, z.s.p.o. - správce domény .CZ - www.nic.cz

Chcete novinky k tématu?

Zaregistrujte se a objednejte si odběr novinek e-mailem. Maximálně 1x týdně vám zašleme souhrn aktuálních informací.
Staňte se naším fanouškem na Facebooku, jehož prostřednictvím vám budeme přinášet ty nejdůležitější informace.
Staňte se naším fanouškem na Google+, jehož prostřednictvím vám budeme přinášet ty nejdůležitější informace.
Najdete nás i na Twitteru.
Všechny informace z tohoto webu můžete sledovat přidáním našeho RSS kanálu do vaší RSS čtečky.