Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Představení znalostní báze

Znalostní báze WEDOS (knowledge base) je web sloužící pro naše zákazníky a uživatele našich služeb. Bude obsahovat nápovědu k našim produktům a službám, podrobné návody, řešení problémů a také odborné články o různých technologiích, které nějak souvisí s našimi službami. Již nyní zde najdete několik návodů a též mnoho článků o DNS.

Datum: 12.03.2010


Vznikající znalostní bázi naleznete zde: http://kb.wedos.com/

Jedním z našich hlavních cílů je nabídnout kvalitní zákaznickou podporu. Základem bude právě tato znalostní báze, která bude velkým kamarádem všech našich zákazníků, jelikož bude obsahovat podrobné návody a vysvětlivky ke všem našim službám, řešení problémů, odpovědi na často kladené dotazy atd. Cílem je, aby se zákazník dokázal snadno s jakýmkoliv problémem či situací vypořádat prostudováním příslušného článku v této znalostní bázi.

Kromě informací k našim produktům máme v plánu publikovat mnoho návodů k dalším technologiím, které s hostingem souvisí - např. návody, tipy a triky k programovacím jazykům (PHP, ASP.NET), databázovým systémům, Internetovým protokolům aj.

Již nyní je v této znalostní bázi k dispozici podrobný průvodce systémem DNS - úvod do doménových jmen na Internetu a DNS, protokol DNS a vysvětlivky k základním typům DNS záznamů (jejich význam a použití).

U každého příspěvku je k dispozici diskuzní fórum, kde očekáváme další dotazy či připomínky od kohokoliv. Znalostní bázi budeme průběžně doplňovat a vylepšovat.

Foto (2)

Znalostní báze - úvodní stránka

Znalostní báze - úvodní stránka

Znalostní báze - návody k DNS

Znalostní báze - návody k DNS

Diskuze k článku

K tomuto článku nebyl dosud vložen žádný diskuzní příspěvek, ale můžete tak učinit jako první.