Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Soutěž - uhodni počet přeregistrovaných domén .CZ k WEDOS (do 24. 9.)

Kup doménu .CZ u WEDOS a vyhraj 1 ze 111 notebooků FUJITSU se týká domén .CZ a tak si tipněte kolik se jich přeregistrovalo k WEDOS od jiných firem.

Datum: 21.09.2013


Tato soutěž je ukončena!!!

Tato soutěž je ukončena!!!

Tato soutěž je ukončena!!!

Kup doménu .CZ u WEDOS a vyhraj 1 ze 111 notebooků FUJITSU

WEDOS zavedl domény za nákupní cenu...

Naše cenová politika je jasná. Domény jedině za nákupní ceny, protože jsou nezbytnou součástí internetových stránek. Ani za reálnou korespondenční adresu domů přece nic neplatíte navíc, tak proč platit za tu virtuální nějaké příplatky? A nebojíme se to říct celému světu na kameru jako veřejný slib :)

Nejen to je důvod, proč se k nám stěhují klienti i od jiných firem (od jiných registrátorů). Proč platit zbytečně víc, když nemusíte? Ať už si zvolíte náš webhosting anebo ne, domény u WEDOS vždy budou za nákupní ceny. U nás navíc dbáme aby vždy fungovaly. Naše čtyři nameservery jsou v různých lokalitách, fungují na čtyřech různých TLD koncovkách a podobné řešení je bezpečné a nemá to každý poskytovatel….

Ale dost už o tom, jak zbytečně nepřeplácet. Dnes budeme hádat kolik domén .CZ se k WEDOS přeregistrovalo od jiných registrátorů za 3 roky existence WEDOS.

Uhodněte počet domén .CZ převedených k WEDOS a vyhrajte notebook.
 

Jak se zapojit? Stačí splnit 3 kroky!

  1. Zaregistrujte si novou doménu .CZ u WEDOS, případně prodlužte stávající nebo převeďte k WEDOS doménu .CZ od jiného registrátora a prodlužte ji u WEDOS.
     
  2. Přemýšlejte kolik domén .CZ se přeregistrovalo k WEDOS... Namáhejte si hlavičky a hádejte.
     
  3. Správný tip nám zadejte jako Předmět zde do komentáře pod tento článek, přičemž zadejte svůj tip do Předmětu příspěvku a do těla zprávy (do Obsahu příspěvku) napište Vaše zákaznické ID. ID zákaznického účtu naleznete ve své zákaznické administraci jako "ID účtu" (je to číselná hodnota v sekci "Informace o účtu").

Opakujeme návod jak odpovídat - tentokrát graficky :-)

Nejlepší odhad vyhrává

V tomto soutěžním kole rozhoduje primárně nejlepší tip, tj. vyhrává ten, kdo bude mít odhad nejbližší správné hodnotě.

Výhry - notebook WEDOS a 9 dalších cen

Notebook WEDOS

  • WEDOS notebook za nejpřesnější odhad (výherce za den 21. 9. 2013)

Další výhry

Dále odměníme uživatele, kteří se umístí na dalších místech (2.-10. místo), dárkem (optická bezdrátová myš, flash pamět, trička, hrnečky a jiné předměty s logem WEDOS nebo partnerů) .

Nevyhráli jste? Nezoufejte...

  • budeme ještě soutěžit podobným způsobem, ale budou jiné otázky. Již brzo.

Pravidla soutěžního kola

Toto soutěžní kolo se řídí Pravidly soutěže a Všeobecnými soutěžními podmínkami pro Mega narozeniny WEDOS 2013.


1. Pravidla pro tipující

Každý tipující může tipovat jen jednou za každý zákaznický účet, ve kterém má doménu .CZ, kterou v době od 27. 8. (a nejpozději do okamžiku odeslání svého tipu) nově registroval u Pořadatele, případně kde má doménu .CZ, kterou ve stejném období prodloužil u Pořadatele nebo převedl doménu .CZ (ve stejném období) k Pořadateli od jiného registrátora a tu prodloužil u Pořadatele (ve výše uvedeném období). Zákazníci, kteří odešlou svůj tip bez splnění podmínky (registrace nebo prodloužení v uvedených termínech), budou ze soutěže vyloučeni.

Tip může být jakýkoliv a musí být vyjádřen číselnou hodnotou a musí být zadán do Předmětu zprávy (do předmětu příspěvku) zde, ideálně bez dalšího textu a bez speciálního formátování (bez mezer, teček, čárek). Tip musí být celé kladné číslo.

Součástí odeslaného tipu musí být ID zákaznického účtu, které Účastník zadá jako číslo do těla zprávy (tedy jako obsah příspěvku). ID zákaznického účtu naleznete ve své zákaznické administraci jako "ID účtu" (je to číselná hodnota v sekci "Informace o účtu"). Tipy bez zákaznického ID mohou být vyloučeny ze soutěže, zejména v situaci, kdy nebude možné jednoznačně identifikovat tipujícího.

Tipující své tipy (odhady) posílají prostřednictvím diskuze pod tímto článkem. Tipy odeslané jiným způsobem nemusejí být akceptovány jako soutěžní.

Tipy jsou přijímány do 24. 9. 2013 23:59. Na pozdější tipy nebude brán zřetel.

2. Kritéria soutěže a hodnocení

Tipuje se celkový počet přeregistrovaných domén .CZ k WEDOS (od jiných registrátorů), od založení společnosti až do 24. 9. 2013 23:59.

Vyhodnocení provedou pracovníci WEDOS na základě všech platných tipů a výhercem bude označen soutěžící, který bude mít nejpřesnější odhad (bude nejblíže správné hodnotě). V případě shody (nebo stejné přesnosti odhadu) několika tipů, bude vítězem nejrychlejší tipující.

3. Ostatní ustanovení

Uzávěrka tipů zařazených do soutěže bude k 24. 9. 2013 v 23:59.

Vyhodnocení soutěžního kola proběhne dne 25. 9. 2013. Výsledky budou zveřejněny na webových stránkách provozovatele nejpozději do 2 pracovních dnů.

Každý Účastník dává souhlas s tím, aby všechny přihlášené tipy byly zveřejněny na webových stránkách Provozovatele (nebo na sociálních sítích, které používá Provozovatel) a to i včetně jména a příjmení autora a ID zákaznického účtu. Uvedený souhlas platí bez omezení.

 

Děkujeme partnerům

Děkujeme partnerům, kteří nám pomáhají organizovat tuto mimořádnou akci.

CZ.NIC, z.s.p.o. - správce domény .CZ - www.nic.cz

Fujitsu Technology Solutions, s.r.o. - výrobce nejlepších serverů na světě - http://www.fujitsu.com/cz/

Chcete novinky k tématu?

Zaregistrujte se a objednejte si odběr novinek e-mailem. Maximálně 1x týdně vám zašleme souhrn aktuálních informací.
Staňte se naším fanouškem na Facebooku, jehož prostřednictvím vám budeme přinášet ty nejdůležitější informace.
Staňte se naším fanouškem na Google+, jehož prostřednictvím vám budeme přinášet ty nejdůležitější informace.
Najdete nás i na Twitteru.
Všechny informace z tohoto webu můžete sledovat přidáním našeho RSS kanálu do vaší RSS čtečky.