Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Soutěž - uhodni počet stížností zákazníků (do 21.9.)

Pokud chcete udržet kvalitu služeb na úrovni, nestačí mít nejlépe hodnocené servery na světě. Nezachrání vás ani to nejlepší a nejkrásnější uživatelské rozhraní. Je jedno, zda umí cokoliv... Nejdůležitější je vždy naslouchat zákazníkovi. Dát mu prostor se svobodně vyjádřit a zvážit zdali i na té nejšílenější stížnosti nemůže náhodou být něco pravdy.

Datum: 17.09.2013


Tato soutěž je ukončena!!!

Tato soutěž je ukončena!!!

Tato soutěž je ukončena!!!

Zákazníků hodně, problémů málo...

Máme desítky tisíc zákazníků. Vždyť jen webhostingů je téměř 40.000 zákazníků. Staráme se celkově o více, než 132.000 domén. V takovém počtu občas narazíme na opravdu výjimečné problémy. Už se nám několikrát stalo, že jsme díky hlášením zákazníka objevili bug v systémech a aplikacích. Samozřejmě vše konzultujeme co nejdříve s vývojáři. Je jedno o jakou chybu se jedná..., ale vždy vše řešíme.

Objeví se i projevy nespokojenosti klientů, ale každým podnětem se zabýváme. Někdy to vyřídíme tak, že zákazníkovi nakonec potvrdíme, že má pravdu. Jindy mu musíme vysvětlit okolnosti celého problému.  

Vždy vše důlkladně prověřujeme.

Bohužel to celé řeší nejužší vedení naší společnosti a tak je naše reakce někdy pomalejší. Omlouváme se, ale věřte tomu, že žádný problém nezapadne bez vyřízení a prošetření. 

Nikdo není bez chyby...

Před rokem a něco jsme spustili formulář, pomocí kterého jde poslat stížnost na vedení WEDOS. Nikdo ze zaměstnanců k informacím nemá přístup. Moc dobře víme, že provozovat dobře fungující společnost nelze na kamarádství, kdy ze solidarity se zamete problém pod stůl. Tak to u nás nefunguje a ani nikdy nebude. Máme rozdělené zodpovědnosti, každý úkon, zpráva, chat či jen nahlédnutí do záznamů se ukládá. Když někdo udělá chybu, umíme to dohledat a také to vždy dohledáme. Pokud je někdo ze zákazníků z jakéhokoliv důvodu nespokojen má možnost si postěžovat a vedení společnosti to vždy prověří.

Ale už dost vážných odstavců. Vždyť slavíme naše narozeniny :)

Uhodněte kolik stížností jsme obdrželi a vyhrajte notebook

Vzhledem k tomu, že ten formulář na stížnosti pro vedení máme, napadlo nás udělat k němu soutěž. Schválně, kdo z Vás dokáže nejpřesněji určit  počet stížností, které obdrželo naše vedení za celou dobu existence firmy až do do 23:59 21.9.2013. Je to hodně času...

Pozor počítají se jen opravdové stížnosti. Tedy pokud někdo napíše, že se mu nelíbí design našich stránek případně, že jsme moc drazí tak to nebereme... :)

Jak se zapojit? Stačí splnit 3 kroky!

 1. Zaregistrujte si novou doménu .CZ u WEDOS, případně prodlužte stávající nebo převeďte k WEDOS doménu .CZ od jiného registrátora a prodlužte ji u WEDOS.
   
 2. Přemýšlejte, jak moc si asi stěžují zákazníci u WEDOS... Namáhejte si hlavičky a hádejte.
   
 3. Správný tip nám zadejte jako Předmět zde do komentáře pod tento článek, přičemž zadejte svůj tip do Předmětu příspěvku a do těla zprávy (do Obsahu příspěvku) napište Vaše zákaznické ID. ID zákaznického účtu naleznete ve své zákaznické administraci jako "ID účtu" (je to číselná hodnota v sekci "Informace o účtu").
   

Návrhy zasílejte nejpozději do 21. 9. 2013 v 23:59.

Nejlepší tip vyhodnotíme hned v pondělí 23. 9. odpoledne a výherce odměníme notebookem. Dalších 9 nejlepších tipujících získá ceny od WEDOS a partnerů soutěže. 

Správný výsledek zatím sami nevíme a tak budeme také počítat :-)

Každý Účastník, který odešle svůj tip jako komentář do formuláře, tak vyjadřuje svůj souhlas s pravidly této soutěže. 

Nejlepší odhad vyhrává

V tomto soutěžním kole rozhoduje primárně nejlepší tip, tj. vyhrává ten, kdo bude mít odhad nejbližší správné hodnotě.

Výhry - notebook WEDOS a 9 dalších cen

Notebook WEDOS

 • WEDOS notebook za nejpřesnější odhad (výherce za den 17. 9. 2013)

Další výhry

Dále odměníme uživatele, kteří se umístí na dalších místech (2.-10. místo), dárkem (optická bezdrátová myš, flash pamět, trička, hrnečky a jiné předměty s logem WEDOS nebo partnerů) .

Nevyhráli jste? Nezoufejte...

 • budeme ještě soutěžit podobným způsobem, ale budou jiné otázky. Již brzo.

Opakujeme návod jak odpovídat - tentokrát graficky :-)

Pravidla soutěžního kola

Toto soutěžní kolo se řídí Pravidly soutěže a Všeobecnými soutěžními podmínkami pro Mega narozeniny WEDOS 2013.


1. Pravidla pro tipující

Každý tipující může tipovat jen jednou za každý zákaznický účet, ve kterém má doménu .CZ, kterou v době od 27. 8. (a nejpozději do okamžiku odeslání svého tipu) nově registroval u Pořadatele, případně kde má doménu .CZ, kterou ve stejném období prodloužil u Pořadatele nebo převedl doménu .CZ (ve stejném období) k Pořadateli od jiného registrátora a tu prodloužil u Pořadatele (ve výše uvedeném období). Zákazníci, kteří odešlou svůj tip bez splnění podmínky (registrace nebo prodloužení v uvedených termínech), budou ze soutěže vyloučeni.

Tip může být jakýkoliv a musí být vyjádřen číselnou hodnotou a musí být zadán do Předmětu zprávy (do předmětu příspěvku) zde, ideálně bez dalšího textu a bez speciálního formátování (bez mezer, teček, čárek). Tip musí být celé kladné číslo.

Součástí odeslaného tipu musí být ID zákaznického účtu, které Účastník zadá jako číslo do těla zprávy (tedy jako obsah příspěvku). ID zákaznického účtu naleznete ve své zákaznické administraci jako "ID účtu" (je to číselná hodnota v sekci "Informace o účtu"). Tipy bez zákaznického ID mohou být vyloučeny ze soutěže, zejména v situaci, kdy nebude možné jednoznačně identifikovat tipujícího.

Tipující své tipy (odhady) posílají prostřednictvím diskuze pod tímto článkem. Tipy odeslané jiným způsobem nemusejí být akceptovány jako soutěžní.

Tipy jsou přijímány do 21. 9. 2013 23:59. Na pozdější tipy nebude brán zřetel.

2. Kritéria soutěže a hodnocení

Tipuje se celkový počet stížností zákazníků přijatých vedením společnosti přes formulář, od založení společnosti až do 21. 9. 2013 23:59.

Vyhodnocení provedou pracovníci WEDOS na základě všech platných tipů a výhercem bude označen soutěžící, který bude mít nejpřesnější odhad (bude nejblíže správné hodnotě). V případě shody (nebo stejné přesnosti odhadu) několika tipů, bude vítězem nejrychlejší tipující.

3. Ostatní ustanovení

Uzávěrka tipů zařazených do soutěže bude k 21. 9. 2013 v 23:59.

Vyhodnocení soutěžního kola proběhne dne 23. 9. 2013. Výsledky budou zveřejněny na webových stránkách provozovatele nejpozději do 2 pracovních dnů.

Každý Účastník dává souhlas s tím, aby všechny přihlášené tipy byly zveřejněny na webových stránkách Provozovatele (nebo na sociálních sítích, které používá Provozovatel) a to i včetně jména a příjmení autora a ID zákaznického účtu. Uvedený souhlas platí bez omezení.

 

Děkujeme partnerům

Děkujeme partnerům, kteří nám pomáhají organizovat tuto mimořádnou akci.

CZ.NIC, z.s.p.o. - správce domény .CZ - www.nic.cz

Fujitsu Technology Solutions, s.r.o. - výrobce nejlepších serverů na světě - http://www.fujitsu.com/cz/

Chcete novinky k tématu?

Zaregistrujte se a objednejte si odběr novinek e-mailem. Maximálně 1x týdně vám zašleme souhrn aktuálních informací.
Staňte se naším fanouškem na Facebooku, jehož prostřednictvím vám budeme přinášet ty nejdůležitější informace.
Staňte se naším fanouškem na Google+, jehož prostřednictvím vám budeme přinášet ty nejdůležitější informace.
Najdete nás i na Twitteru.
Všechny informace z tohoto webu můžete sledovat přidáním našeho RSS kanálu do vaší RSS čtečky.