Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Soutěž o grafický návrh billboardu WEDOS (do 22. 9.)

Vymyslíte nám návrh na billboardovou kampaň? Myslíme přesně tu k silnici nebo k dálnici...

Datum: 12.09.2013


Tato soutěž je ukončena!!!

Tato soutěž je ukončena!!!

Tato soutěž je ukončena!!!

Vymyslete návrh billboardu WEDOS

Znáte takové ty nudné billboardy podél silnic a dálnic? V rámci naší tříměsíční oslavy narozenin, jsme se rozhodli si jich pár zamluvit a umístit na ně Vaše díla! Ano přesně tak, máte v rukou návrh na narozeninový WEDOS billboard, kde můžete realizovat vaše nejšílenější anebo nejúžasnější nápady! Navíc se blíží volby a tak Vaše díla budou hned vedle tváří známých (ne)oblíbených politiků. No, není to výzva při které se až zvedá hladina adrenalinu...? ;)
 

Máte nápad na billboard? Ano, myslíme ten k silnici. Ano, myslíme ten k dálnici. Prostě klasika. Rozměr 5,1 (délka) x 2,4 metru (výška). Nebojíme se ničeho. Není žádné omezení, kromě zákonů a některých etických norem. Fantazii se meze nekladou. 

Opravdu máme zájem ty nejlepší návrhy realizovat a to již v říjnu a listopadu. Říjnové návrhy mohou být i politické a mohou reagovat na volby... :)

Ideální, když návrhy budou zaměřené na propagaci WEDOS ve spojení s doménou .CZ a servery FUJITSU.

PS: U triček se nás ptalo několik grafiků, zda si mohou svá díla dát do referencí. Samozřejmě! Je jedno, zda jste profesionál anebo amatér. Tahle velká soutěž je šance jak můžete zviditelnit své schopnosti a talent. Přeci jen jsme největší hostingová společnost v České Republice. Taková reference už se počítá!

Jak se zapojit?

  1. Zaregistrujte si novou doménu .CZ u WEDOS, případně prodlužte stávající nebo převeďte k WEDOS doménu .CZ od jiného registrátora a prodlužte ji u WEDOS.
     
  2. Vymyslete návrh na nový billboard WEDOS. Musí se jedna o plakát 5,1 x 2,4 metru (délka x výška).
     
  3. Návrh nám zašlete na e-mail narozeniny2013@wedos.com společně s Vašim zákaznickým ID.

 

Návrhy zasílejte nejpozději do 22. 9. 2013 v 23:59.

Tvůrce nejlepšího návrhu, který vybere "odborná porota" z řad pracovníků WEDOS, odměníme notebookem. 

Každý Účastník, který odešle svůj návrh na výše uvedený e-mail, souhlasí s pravidly této soutěže. 

Rychlost nerozhoduje - rozhoduje nápad a originalita

V tomto soutěžním kole nerozhoduje rychlost, ale nápad a originalita. Výběr nejlepšího nápadu proběhne interním hlasováním mezi pracovníky WEDOS.

Výhry - notebook WEDOS a 9 dalších cen

Notebook WEDOS

  • WEDOS notebook za nejoriginálnější nápad, který bude vybrán odbornou porotou z řad pracovníků WEDOS (výherce k 22. 9. 2013)

Další výhry

Dále odměníme uživatele, kteří se umístí na dalších místech (2.-10. místo), dárkem (optická bezdrátová myš, flash pamět, trička, hrnečky a jiné předměty s logem WEDOS nebo partnerů) .

Nezoufejte...

  • budou ještě další soutěže...

Pravidla soutěžního kola

Toto soutěžní kolo se řídí Pravidly soutěže a Všeobecnými soutěžními podmínkami pro Mega narozeniny WEDOS 2013.


1. Pravidla pro návrh billboardu

Návrh nesmí porušovat pravidla dobrých mravů a poškozovat jméno pořadatele. Ovšem nemáme problém udělat si srandu z nás samotných :) a tak se nebojte s námi žertovat.

Na billboardu se musí nacházet logo WEDOS. Může být však malé a nevýrazné. Samozřejmě, že raději velké.

Na billboardu se mohou (ale nemusí) dále vyskytovat pouze loga partnerů akce, kterými jsou CZ.NIC a FUJITSU, případně tam mohou být použité motivy související s doménou .CZ nebo servery a notebooky FUJITSU.

Na návrhu se nesmí nacházet cokoliv, co je v rozporu s autorským právem nebo s právem ochranných známek jiných subjektů, než WEDOS a partnerů.

2. Pravidla pro grafický návrh billboardu

Návrh je potřebné dodat v dostatečné kvalitě a rozlišení tak, aby jej bylo možné dále bez úprav použít při výrobě billboardu.

Návrh grafiky billboardu může být v kvalitě fotografie a může mít okraje tzv. do ztracena. Počet barev není omezen.

Doporučujeme zvolit i barvu plakátu (respektive navrhovaného pozadí), aby bylo zřejmé jak má výsledný návrh vypadat. 

Maximální velikost jednoho billboardu je 510 x 240 cm (šířka x výška). Doporučujeme, aby na všech stranách nebyla 10 cm od kraje použita žádná (nebo alespoň ne důležitá) grafika (kromě podkladové barvy). Podklady (návrhy) připravte v měřítku 1:10,  300 DPI,  tj. rozměr 51x24cm. Ideálně vektorová grafika a všechny texty převést do křivek. 

Návrhy zasílejte (ideálně) ve formátech vektorové grafiky. Jiné formáty mohou být připuštěny do soutěže také, ale Pořadatel si vyhrazuje právo návrhy v jiných formátech vyloučit ze soutěže. Billboard můžete vyrobit v jakémkoliv programu, ale pro free použití doporučujeme program Gimp.

Do soutěže lze přihlásit návrhy, které budou zaslány jako náhledy v dostatečném rozlišení, které je potřeba pro vyhodnocení návrhu. Účastník se zavazuje, že v případě potřeby dodá (na vyžádání) návrh v příslušeném rozlišení a příslušné kvalitě. Bez splnění podmínky nebude vydána výhra.

Účastník může využít všech zákonných způsobů návrhu a metod, které neodporují dobrým mravům a nepoškozují dobré jméno pořadatele.

3. Hodnocení návrhů

Na hodnocení návrhu se budou podílet celkem 3 lidé z WEDOS internet a.s. Každý přidělí návrhu příslušný počet bodů (pořadí). Ten, který získá nejlepší průměr pořadí (tj. nejlepší hodnocení), tak vyhrál. V případě shody budou kandidáty na vítěze hodnotit další tři lidé, které určí pořadatel.

4. Ostatní ustanovení

Každý Účastník dává neodvolatelný souhlas Pořadateli k neomezenému využití návrh ke komerčním účelům a to zcela bez omezení a bez finančních nároků a jakýchkoliv (například licenčních) poplatků. 

Uzávěrka objednávek zařazených do soutěže bude k 22. 9. 2013 v 23:59.

Vyhodnocení soutěžního kola proběhne dne 25. 9. 2013. Výsledky budou zveřejněny na webových stránkách provozovatele nejpozději do 2 pracovních dnů.

Každý Účastník dává souhlas s tím, aby všechny přihlášené návrhy byly zveřejněny na webových stránkách Provozovatele (nebo na sociálních sítích, které používá Provozovatel) a to i včetně jména a příjmení autora. Uvedený souhlas platí bez omezení a zároveň Pořadatel může všechny návrhy použít pro další kolo obdobné soutěže, kdy hodnocení bude provádět laická porota z řad zákazníků.

 

Děkujeme partnerům

Děkujeme partnerům, kteří nám pomáhají organizovat tuto mimořádnou akci.

CZ.NIC, z.s.p.o. - správce domény .CZ - www.nic.cz

Fujitsu Technology Solutions, s.r.o. - výrobce nejlepších serverů na světě - http://www.fujitsu.com/cz/

Chcete novinky k tématu?

Zaregistrujte se a objednejte si odběr novinek e-mailem. Maximálně 1x týdně vám zašleme souhrn aktuálních informací.
Staňte se naším fanouškem na Facebooku, jehož prostřednictvím vám budeme přinášet ty nejdůležitější informace.
Staňte se naším fanouškem na Google+, jehož prostřednictvím vám budeme přinášet ty nejdůležitější informace.
Najdete nás i na Twitteru.
Všechny informace z tohoto webu můžete sledovat přidáním našeho RSS kanálu do vaší RSS čtečky. 

Účastník, který od