Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Soutěž o největší doplnění zálohového účtu (do 12. 9.)

Zítra má WEDOS 3. narozeniny. Chystáme několik akcí na nákup našich služeb. Buďte připraveni a včas si doplňte zálohový účet.

Datum: 12.09.2013


Tato soutěž je ukončena!!!

Tato soutěž je ukončena!!!

Tato soutěž je ukončena!!!

Doplňte zálohový účet a vyhrajte notebook

Zítra budete mít možnost nakoupit některé naše služby za výhodnějších podmínek. Připravte se na to včas!

Ten, kdo dne 12. září 2013 požádá o doplnění zálohového účtu o nejvyšší částku (spolu s nákupem jakékoliv domény .CZ), přičemž tento kredit následně řádně zaplatí (nejpozději do 16. září 2013), získá notebook FUJITSU v limitované edici WEDOS.

Nečekáme stovky účastníků a tisíce korun. Výhru čekáme za několik stovek korun...

Šanci má každý, kdo má u WEDOS nějaké služby a používá zálohový účet nebo jej chce začít používat.

Běžné doplnění zálohového účtu je o několik stokorun, výjimečně několik málo tisíc korun. Nečekáme tedy, že pro získání výhry bude nutné doplňovat kredit o nějaké velké částky. Vyhraje tedy pravděpodobně někdo, kdo doplní kredit o několik stokorun nebo pár tisíc korun. Vycházíme z našich zkušeností.

Opět velmi snadný způsob, jak získat notebook. Možná už se nikdy v životě nebude opakovat něco podobného :)

Jak se zapojit? Stačí splnit 3 kroky!

 1. Zaregistrujte si novou doménu .CZ u WEDOS, případně prodlužte stávající nebo převeďte k WEDOS doménu .CZ od jiného registrátora a prodlužte ji u WEDOS.
   
 2. V administraci zálohového účtu si požádejte o doplnění kreditu na Vámi zvolenou částku. 
   
 3. Následně výzvu zaplaťe a čekejte na zveřejnění výsledků
   

Do soutěže se počítají všechny objednávky doplnění kreditu uskutečněné dne 12. 9. 2013.

Největší (nejvyšší) doplnění kreditu (a tím i výherce) prozradíme až v úterý 17. 9. 2013, tedy po uplynutí dostatečné doby na úhradu převodem. Výherce odměníme notebookem. Dalších 9 nejlepších nakupujících získá ceny od WEDOS a partnerů soutěže. 

Vzhledem k tomu, že nechceme nějaké závody v posílání velkých částek, ale chceme smysluplné částky, které klienti musejí "utratit" za naše služby, tak jsme přidali omezující podmínky. Přijatý kredit (v rámci soutěže) se nevrací (nelze jej dobropisovat) a je nutné jej použít na úhradu jakýchkoliv služeb u WEDOS. Chceme se vyhnout situaci, že nám budete posílat desítky nebo stovky tisíc, které nebudete mít v plánu nikdy u nás využít, ale mohlo by to ovlivnit výsledek celé soutěže. Děkujeme za pochopení. Smyslem soutěže není pořádání závodů v posílání kreditu, ale motivace k používání zálohového účtu.

Každý Účastník, který provede objednávku doplnění kreditu, bude zařazen do soutěže, a tak objednáním vyjadřuje svůj souhlas s pravidly této soutěže. 

Nejvyšší útrata za doplnění kreditu vyhrává

V tomto soutěžním kole nerozhoduje nejvyšší počet, ale nejvyšší útrata za doplnění kreditu na zálohový účet, přičemž je nutné mít ve stejném zákaznickém účtě i nějakou doménu .CZ, tj. vyhrává ten, kdo doplní zálohový účet o nejvyšší kredit a zároveň bude u WEDOS mít nějakou .CZ doménu, kterou zaregistroval nebo prodloužil v době od 27.8. do 12. září 2013. 

Výhry - notebook WEDOS a 9 dalších cen

Notebook WEDOS

 • WEDOS notebook za největší útratu související s doplněním kreditu na zálohovém účtě za den 12. 9. 2013 (výherce za den 12. 9. 2013)

Další výhry

Dále odměníme uživatele, kteří se umístí na dalších místech (2.-10. místo), dárkem (optická bezdrátová myš, flash pamět, trička, hrnečky a jiné předměty s logem WEDOS nebo partnerů) .

Nevyhráli jste? Nezoufejte...

 • budeme ještě soutěžit podobným způsobem, ale budou zase jiné úkoly a snadné otázky. Již brzo.

Pravidla soutěžního kola

Toto soutěžní kolo se řídí Pravidly soutěže a Všeobecnými soutěžními podmínkami pro Mega narozeniny WEDOS 2013.


1. Pravidla pro soutěžící

Každý, kdo u WEDOS dne 12. 9. 2013 objedná doplnění zálohového účtu a zároveň za toto doplnění zaplatí nejpozději do 16. 9. 2013, tak se zúčastní automaticky této soutěže.

Jako soutěžní objednávky jsou považovány všechny objednávky doplnění kreditu zálohového účtu, které budou provedené dne 12. 9. 2013, přičemž se musí jednat o nové objednávky kreditu.

Účastník soutěže musí se mít na svém zákaznickém účtě nějakou .CZ doménu, kterou zaregistroval u WEDOS nebo prodloužil u WEDOS v době od 27.8. do 12. září 2013. 

Přijatý kredit (v rámci soutěže) se nevrací (nelze jej dobropisovat) a je nutné jej použít na úhradu jakýchkoliv služeb u WEDOS.

2. Kritéria soutěže a hodnocení

Rozhoduje nejvyšší uhrazená částka za nové doplnění kreditu na zálohovém účtě, která bude objednána v den soutěže a zároveň uhrazená nejpozději do 16. 9. 2013. Za uhrazení se považuje to, že částka bude připsána na bankovní účet Pořadatele.

Vyhodnocení provedou pracovníci WEDOS na základě všech uhrazených objednávek doplnění kreditu na zálohovém účtě (ze dne 12. 9.) a výhercem notebooku bude označen soutěžící, který bude mít nejvyšší uhrazenou částku související s novou objednávkou doplnění kreditu (spolu s jakoukoliv objednávkou nebo prodloužením domény.CZ). V případě shody uhrazené částky několika soutěžícími současně, bude vítězem určen ten, kdo měl doposud (za celu dobu existence WEDOS) nejvyšší objem uskutečněných úhrad ve prospěch WEDOS. V případě, že nastane shoda i v tomto případě, tak rozhoduje rychlost nákupu a vyhrává ten, kdo objednal nejdříve.

3. Ostatní ustanovení

Uzávěrka soutěže je dne 12. 9. 2013 v 23:59.

Vyhodnocení soutěžního kola proběhne dne 17. 9. 2013, protože bude poskytnut čas (cca 2 dny) na úhradu objednaných služeb bankovním převodem. Výsledky budou zveřejněny na webových stránkách provozovatele nejpozději do 2 pracovních dnů.

Každý Účastník dává souhlas s tím, aby všichni vyhodnocení Účastníci byli zveřejněni na webových stránkách Provozovatele (nebo na sociálních sítích, které používá Provozovatel) a to i včetně jména a příjmení autora a ID zákaznického účtu. Uvedený souhlas platí bez omezení.

 

Děkujeme partnerům

Děkujeme partnerům, kteří nám pomáhají organizovat tuto mimořádnou akci.

CZ.NIC, z.s.p.o. - správce domény .CZ - www.nic.cz

Fujitsu Technology Solutions, s.r.o. - výrobce nejlepších serverů na světě - http://www.fujitsu.com/cz/

Chcete novinky k tématu?

Zaregistrujte se a objednejte si odběr novinek e-mailem. Maximálně 1x týdně vám zašleme souhrn aktuálních informací.
Staňte se naším fanouškem na Facebooku, jehož prostřednictvím vám budeme přinášet ty nejdůležitější informace.
Staňte se naším fanouškem na Google+, jehož prostřednictvím vám budeme přinášet ty nejdůležitější informace.
Najdete nás i na Twitteru.
Všechny informace z tohoto webu můžete sledovat přidáním našeho RSS kanálu do vaší RSS čtečky.