Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Vyhodnocení soutěže Najdi pravopisné chyby a překlepy

Pravopis není naše silná stránka. To víme. Této soutěže se zúčastnilo méně hráčů, ale o to překvapivější výsledky jsme dostali.

Datum: 11.09.2013


Umíme se starat o servery. Umíme se starat o klienty, ale omluvte naše překlepy a pravopisné chyby na našem webu. Našli jste jich hodně. Někteří z hledačů pročetli poctivě celý náš web.

Děkujeme všem za snahu. Byla to asi časově nejnáročnější soutěž, kterou jsme dělali. Rozhodli jsme se, že každý soutěžící, který dodal minimálně 20 chyb dostane malý dárek.

Nejvyšší počet nalezených chyb

Hledali jste hodně. To se musí nechat. Mnoho soutěžících našlo několik stovek chyb, ale rekord je přes 1000...

Tentokrát jsme se rozhodli, že nyní zveřejníme 3 soutěžící, mezi kterými se rozhodně o vítězi. Bohužel musíme vše projít a následně vyhlásíme vítěze, kterého zveřejníme na této stránce. Prosíme o strpení. Na první pohled pořadí vypadá následujícím způsobem, ale je nutné vše projít a vyhodnotit.

Počet chyb Jméno Příjmení
1162 Jiří Aujezdský
877 Jan Kuřák
772 Michal Stanke

V tabulce je počet přihlášených chyb jednotlivými soutěžícími, ale jistě uznáte, že pořadí určíme následně, až po důkladném prověření nahlášených chyb.

Další soutěžící budou odměněni drobnými dárky. Moc si toho vážíme.

Děkujeme za pochopení. Předpokládáme, že vše zkontrolujeme do 16. 9. 2013 a vyhlásíme vítěze.

Gratulovat výherci budeme až za pár dní.  Na začátku října obdrží následujícího krasavce (až notebook FUJITSU v limitované edici WEDOS dorazí z továrny):

 

Další soutěže o další notebooky pokračují a přidat se můžete i Vy.

Diskuze k článku

K tomuto článku nebyl dosud vložen žádný diskuzní příspěvek, ale můžete tak učinit jako první.