Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Soutěž - najdi pravopisné chyby a překlepy (do 10. 9.)

Kup doménu .CZ a vyhraj 1 ze 111 notebooků FUJITSU pokračuje. Umíte pravopis? Hledejte pravopisné chyby a překlepy na stránkách WEDOS a získejte notebook.

Datum: 09.09.2013


Tato soutěž je ukončena!!!

Tato soutěž je ukončena!!!

Tato soutěž je ukončena!!!

Čtěte pozorně celý článek! Jinak nemusí být Váš tip platný.

Najdi pravopisné chyby a překlepy u WEDOS

Ach ta čeština. Občas je pro nás náročnější, než správa serveru. Pomozte nám a vyhrajte různé ceny. Najděte co nejvíce chyb a vyhrajte notebook.

Najdi pravopisné chyby a překlepy u WEDOS a vyhraj notebook!

Další snadná soutěž. Notebook získáte jen hledání pravopisných chyb a překlepů na našem webu. Stačí najít nejvíce chyb na našem webu a seznam těchto chyb nám poslat. Opět velmi snadný způsob, jak získat notebook. Možná už se nikdy v životě nebude opakovat něco podobného :) .

Jak se zapojit? Stačí splnit 3 kroky!

 1. Zaregistrujte si novou doménu .CZ u WEDOS, případně prodlužte stávající nebo převeďte k WEDOS doménu .CZ od jiného registrátora a prodlužte ji u WEDOS.
   
 2. Přečtěte si naše weby, hledejte chyby a je to. Namáhejte si hlavičky a napište nám všechny chyby, které najdete. Jako soutěžní se počítají weby: hosting.wedos.com, client.wedos.com, datacentrum.wedos.com a kb.wedos.com. Jedná se pouze o chyby v našich textech a ne například v diskuzích pod články.
   
 3. Vaše hledání nám zašlete na e-mail narozeniny2013@wedos.com společně s Vašim zákaznickým ID, přičemž zadejte počet nalezených chyb do Předmětu zprávy a do těla zprávy (do Obsahu příspěvku) napište Vaše zákaznické ID a následně uvěďte jednotlivé nalezené chyby (1 chyba na řádek ve formátu chyba a odkaz na stránku, kde se nechází). ID zákaznického účtu naleznete ve své zákaznické administraci jako "ID účtu" (je to číselná hodnota v sekci "Informace o účtu").
   

Nalezené chyby zasílejte nejpozději do 10. 9. 2013 v 23:59.

Nejlepšího hledajícího vyhodnotíme hned ve středu 11. 9. odpoledne a výherce odměníme notebookem. Dalších 9 nejlepších tipujících získá ceny od WEDOS a partnerů soutěže. 

Výsledek sami nevíme a tak budeme také překvapeni :-)

Každý Účastník, který odešle e-mail s výsledky svého hledání, tak vyjadřuje svůj souhlas s pravidly této soutěže. 

Nejlepší češtinář vyhrává

V tomto soutěžním kole rozhoduje primárně nejvyšší počet pravopisných chyb a překlepů, tj. vyhrává ten, kdo nám zašle nejvyšší počet nalezených chyb a překlepů.

Výhry - notebook WEDOS a 9 dalších cen

Notebook WEDOS

 • WEDOS notebook za nejpřesnější odhad (výherce za den 10. 9. 2013)

Další výhry

Dále odměníme uživatele, kteří se umístí na dalších místech (2.-10. místo), dárkem (optická bezdrátová myš, flash pamět, trička, hrnečky a jiné předměty s logem WEDOS nebo partnerů) .

Nevyhráli jste? Nezoufejte...

 • budeme ještě soutěžit podobným způsobem, ale budou jiné otázky. Již brzo.

Pravidla soutěžního kola

Toto soutěžní kolo se řídí Pravidly soutěže a Všeobecnými soutěžními podmínkami pro Mega narozeniny WEDOS 2013.


1. Pravidla pro Účastníky

Každý Účastník může hrát jen jednou za každý zákaznický účet, ve kterém má doménu .CZ, kterou v době od 27. srpna. (a nejpozději do okamžiku odeslání svého soutěžního e-mailu) nově registroval u Pořadatele, případně kde má doménu .CZ, kterou ve stejném období prodloužil u Pořadatele nebo převedl doménu .CZ (ve stejném období) k Pořadateli od jiného registrátora a tu prodloužil u Pořadatele (ve výše uvedeném období). Zákazníci, kteří odešlou svůj soutěžní e-mail bez splnění podmínky (registrace nebo prodloužení v uvedených termínech), budou ze soutěže vyloučeni.

Výsledek může být jakýkoliv a musí být vyjádřen číselnou hodnotou a musí být zadán do Předmětu zprávy (do předmětu e-mailu), ideálně bez dalšího textu a bez speciálního formátování (bez mezer, teček, čárek). Předmět musí být celé kladné číslo. Do těla (obsahu) zprávy napište Vaše zákaznické ID a následně uveďte jednotlivé nalezené chyby (1 chyba na řádek ve formátu chyba a odkaz na stránku, kde se nechází).

Součástí odeslaného sutěžního e-mailu musí být ID zákaznického účtu, které Účastník zadá jako číslo do těla zprávy (tedy jako obsah příspěvku). ID zákaznického účtu naleznete ve své zákaznické administraci jako "ID účtu" (je to číselná hodnota v sekci "Informace o účtu"). Tipy bez zákaznického ID mohou být vyloučeny ze soutěže, zejména v situaci, kdy nebude možné jednoznačně identifikovat tipujícího.

Soutěžící své soutěžní e-maily posílají prostřednictvím e-mailem na narozeniny2013@wedos.com. Výsledky hledání odeslané jiným způsobem nemusejí být akceptovány jako soutěžní.

Výsledky hledání jsou přijímány do 10. 9. 2013 23:59. Na pozdější nebude brán zřetel.

2. Kritéria soutěže a hodnocení

Hledá se nejvyšší počet pravopisných chyb a překlepů na webech WEDOS - hosting.wedos.com, client.wedos.com, datacentrum.wedos.com a kb.wedos.com. Jedná se pouze o chyby v našich textech a ne například v diskuzích pod články.

Vyhodnocení provedou pracovníci WEDOS na základě všech platných soutěžních e-mailů a výhercem bude označen soutěžící, který bude mít nejvyšší počet nalezených chyb. V případě shody několika soutěžících, bude vítězem určen ten, který z nich byl nejrychlejší.

V případě, že dojde ke sporu o to, zda se jedná o pravopisnou chybu anebo překlep, má konečné slovo Pořadatel soutěže.

3. Ostatní ustanovení

Uzávěrka návrhů zařazených do soutěže bude k 10. 9. 2013 v 23:59.

Vyhodnocení soutěžního kola proběhne dne 11. 9. 2013. Výsledky budou zveřejněny na webových stránkách provozovatele nejpozději do 2 pracovních dnů.

Každý Účastník dává souhlas s tím, aby všechny nalezené chyby byly zveřejněny na webových stránkách Provozovatele (nebo na sociálních sítích, které používá Provozovatel) a to i včetně jména a příjmení autora a ID zákaznického účtu. Uvedený souhlas platí bez omezení.

 

Děkujeme partnerům

Děkujeme partnerům, kteří nám pomáhají organizovat tuto mimořádnou akci.

CZ.NIC, z.s.p.o. - správce domény .CZ - www.nic.cz

Fujitsu Technology Solutions, s.r.o. - výrobce nejlepších serverů na světě - http://www.fujitsu.com/cz/

Chcete novinky k tématu?

Zaregistrujte se a objednejte si odběr novinek e-mailem. Maximálně 1x týdně vám zašleme souhrn aktuálních informací.
Staňte se naším fanouškem na Facebooku, jehož prostřednictvím vám budeme přinášet ty nejdůležitější informace.
Staňte se naším fanouškem na Google+, jehož prostřednictvím vám budeme přinášet ty nejdůležitější informace.
Najdete nás i na Twitteru.
Všechny informace z tohoto webu můžete sledovat přidáním našeho RSS kanálu do vaší RSS čtečky.