Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Soutěž o nejvíce objednávek webhostingu (do 4. 9.)

Naše narozeninová oslava pokračuje. Dnes nemáme dovednostní soutěž, ani znalostní. Dnes máme soutěž zcela jinou.

Datum: 03.09.2013


Tato soutěž je ukončena!!!

Tato soutěž je ukončena!!!

Tato soutěž je ukončena!!!

Přestěhujte své weby, ušetřete a získejte speciální výhru - notebook

Dnes netipujeme, dnes nezkoušíme Váš odhad a ani Vaše znalosti... Víme, že existuje hodně firem nebo jednotlivců s několika weby, které hostují jinde za mnohonásobně vyšší ceny nebo nebo zvažující nákup více webhostingů. Dnes budou mít velkou motivaci k tomu, aby přešli k WEDOS nebo nově objednali webhostingy u WEDOS..

Ten, kdo objedná 4. září 2013 nejvíce webhostingů s doménou .CZ, které následně řádně zaplatí,  získá notebook FUJITSU v limitované edici WEDOS.

Nečekáme stovky objednávek. Výhru čekáme za několik kusů objednaných webhostingů.

Šanci má každý, kdo správcuje více webů na jiném webhostingu nebo provozuje (nebo chce provozovat) více webů, protože výhra nebude za stovky objednávek, pravděpodobně ani za desítky, ale za několik kusů. Vyhraje tedy pravděpodobně někdo, kdo objedná několik málo webhostingů. Vycházíme z našich zkušeností.

Opět velmi snadný způsob, jak získat notebook. Možná už se nikdy v životě nebude opakovat něco podobného :)

Jak se zapojit? Stačí splnit 3 kroky!

 1. Zaregistrujte si novou doménu .CZ u WEDOS, případně prodlužte stávající nebo převeďte k WEDOS doménu .CZ od jiného registrátora a prodlužte ji u WEDOS.
   
 2. Objednejte potřebné množství webhostingů NoLimit, které máte u jiných poskytovatelů nebo chcete provozovat u WEDOS. 
   
 3. Následně uvedené hostingy zaplaťe a čekejte na zveřejnění výsledků. Mezitím můžete webhostingy převést k WEDOS. Převod lze udělat bez výpadku.
   

Do soutěže se počítají všechny objednávky webhostingu NoLimit (případně NoLimit Extra) s doménou .CZ uskutečněné dne 4. 9. 2013.

Největší nákup (a tím i výherce) prozradíme až v pátek 13. 9., tedy po uplynutí zkušební doby. Výherce odměníme notebookem. Dalších 9 nejlepších nakupujících získá ceny od WEDOS a partnerů soutěže. 

Každý Účastník, který provede více objednávek, bude zařazen do soutěže, a tak objednáním vyjadřuje svůj souhlas s pravidly této soutěže. 

Největší počet objednaných webhostingů vyhrává

V tomto soutěžním kole rozhoduje nejvyšší počet objednaných webhostingů pro domény .CZ, tj. vyhrává ten, kdo bude mít nejvyšší počet objednaných webhostingů. 

Výhry - notebook WEDOS a 9 dalších cen

Notebook WEDOS

 • WEDOS notebook za nejvíce objednávek webhostingu s doménou .CZ (výherce za den 4. 9. 2013)

Další výhry

Dále odměníme uživatele, kteří se umístí na dalších místech (2.-10. místo), dárkem (optická bezdrátová myš, flash pamět, trička, hrnečky a jiné předměty s logem WEDOS nebo partnerů) .

Nevyhráli jste? Nezoufejte...

 • budeme ještě soutěžit podobným způsobem, ale budou zase jiné úkoly a snadné otázky. Již brzo.

Pravidla soutěžního kola

Toto soutěžní kolo se řídí Pravidly soutěže a Všeobecnými soutěžními podmínkami pro Mega narozeniny WEDOS 2013.


1. Pravidla pro soutěžící

Každý, kdo u WEDOS dne 4. 9. objedná a zároveň zaplatí více než 1 webhosting s doménou .CZ, tak se zúčastní automaticky této soutěže.

Jako soutěžní objednávky jsou považovány všechny objednávky nových webhostingů s doménou .CZ, které budou provedené dne 4. 9. 2013, přičemž se musí jednat o nově objednané webhostingy, které u WEDOS nebyly doposud nikdy provozovány.

Může se jednat o nové domény (a weby) nebo o webhostingy, které budou převedeny od jiných poskytovatelů.

2. Kritéria soutěže a hodnocení

Rozhoduje celkový počet objednaných webhostingů s doménou .CZ, které budou objednány v den soutěže a zároveň ve stejný den uhrazené.

Vyhodnocení provedou pracovníci WEDOS na základě všech uhrazených objednávek webhostingů s doménou .CZ (ze dne 4. 9.) a výhercem notebooku bude označen soutěžící, který bude mít nejvyšší počet objednávek webhostingů s doménou .CZ. V případě shody počtu objednávek několika soutěžících, bude vítězem určen ten, kdo objedná služby za nejvyšší sumu (včetně příplatkových služeb). V případě, že nastane shoda i v tomto případě, tak rozhoduje rychlost nákupu a vyhrává ten, kdo objednal nejdříve.

3. Ostatní ustanovení

Uzávěrka soutěže je dne 4. 9. 2013 v 23:59.

Vyhodnocení soutěžního kola proběhne dne 13. 9. 2013, protože bude poskytnut čas (cca 2 dny) na úhradu objednaných služeb bankovním převodem a následně bude Provozovatel čekat na uplynutí zkušební doby. Výsledky budou zveřejněny na webových stránkách provozovatele nejpozději do 2 pracovních dnů.

Každý Účastník dává souhlas s tím, aby všichni vyhodnocení Účastníci byli zveřejněni na webových stránkách Provozovatele (nebo na sociálních sítích, které používá Provozovatel) a to i včetně jména a příjmení autora a ID zákaznického účtu. Uvedený souhlas platí bez omezení.

 

Děkujeme partnerům

Děkujeme partnerům, kteří nám pomáhají organizovat tuto mimořádnou akci.

CZ.NIC, z.s.p.o. - správce domény .CZ - www.nic.cz

Fujitsu Technology Solutions, s.r.o. - výrobce nejlepších serverů na světě - http://www.fujitsu.com/cz/

Chcete novinky k tématu?

Zaregistrujte se a objednejte si odběr novinek e-mailem. Maximálně 1x týdně vám zašleme souhrn aktuálních informací.
Staňte se naším fanouškem na Facebooku, jehož prostřednictvím vám budeme přinášet ty nejdůležitější informace.
Staňte se naším fanouškem na Google+, jehož prostřednictvím vám budeme přinášet ty nejdůležitější informace.
Najdete nás i na Twitteru.
Všechny informace z tohoto webu můžete sledovat přidáním našeho RSS kanálu do vaší RSS čtečky. 

Účastník, který od