Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Soutěž - uhodni počet přijatých e-mailů (do 1. 9.)

Kup doménu .CZ u WEDOS a vyhraj notebook FUJITSU! Akce startuje a na zahřátí máme první soutěž. Je mimořádně snadná. Snadněji již v životě notebook nezískáte...

Datum: 31.08.2013


Tato soutěž je ukončena!!!

Tato soutěž je ukončena!!!

Tato soutěž je ukončena!!!

Uhodněte počet e-mailů přijatých do systému podpory WEDOS

Tipni počet přijatých e-mailů a vyhraj notebook

První soutěž je velmi snadná. Notebook získáte jen za správný tip. Stačí uhodnout počet přijatých e-mailů do našeho interního systému zákaznické podpory. Snazší způsob, jak získat notebook, už nikdy v živote nebude :)

Jak se zapojit?

  1. Zaregistrujte si novou doménu .CZ u WEDOS, případně prodlužte stávající nebo převeďte k WEDOS doménu .CZ od jiného registrátora a prodlužte ji u WEDOS.
  2. Přemýšlejte kolik tak asi ten WEDOS mohl (za necelé 3 roky existence) přijmout e-mailů na zákaznické podpoře. Může to být pár tisíc, pár desítek tisíc, pár stovek tisíc nebo snad pár milionů? Hádejte.
  3. Správný tip nám zadejte jako Předmět zde do komentáře pod tento článek, přičemž zadejte svůj tip do Předmětu příspěvku a do těla zprávy (do Obsahu příspěvku) napište Vaše zákaznické ID. ID zákaznického účtu naleznete ve své zákaznické administraci jako "ID účtu" (je to číselná hodnota v sekci "Informace o účtu").

Návrhy zasílejte nejpozději do 1. 9. 2013 v 23:59.

Nejlepší tip vyhodnotíme hned v pondělí 2. 9. dopoledne a výherce odměníme notebookem. Dalších 9 nejlepších tipujících získá ceny od WEDOS a partnerů soutěže. 

Každý Účastník, který odešle svůj tip jako komentář do formuláře, tak vyjadřuje svůj souhlas s pravidly této soutěže. 

Nejlepší odhad vyhrává

V tomto soutěžním kole rozhoduje primárně nejlepší tip, tj. vyhrává ten, kdo bude mít odhad nejbližší správné hodnotě.

Výhry - notebook WEDOS a 9 dalších cen

Notebook WEDOS

  • WEDOS notebook za nejpřesnější odhad (výherce 1. 9. 2013)

Další výhry

Dále odměníme uživatele, kteří se umístí na dalších místech (2.-10. místo), dárkem (optická bezdrátová myš, flash pamět, trička, hrnečky a jiné předměty s logem WEDOS nebo partnerů) .

Nevyhráli jste? Nezoufejte...

  • budeme ještě soutěžit podobným způsobem, ale budou jiné otázky. Již brzo.

Pravidla soutěžního kola

Toto soutěžní kolo se řídí Pravidly soutěže a Všeobecnými soutěžními podmínkami pro Mega narozeniny WEDOS 2013.


1. Pravidla pro tipující

Každý tipující může tipovat jen jednou za každý zákaznický účet, ve kterém má doménu .CZ, kterou v době od 27. 8. (a nejpozději do okamžiku odeslání svého tipu) nově registroval u Pořadatele, případně kde má doménu .CZ, kterou ve stejném období prodloužil u Pořadatele nebo převedl doménu .CZ (ve stejném období) k Pořadateli od jiného registrátora a tu prodloužil u Pořadatele (ve výše uvedeném období). Zákazníci, kteří odešlou svůj tip bez splnění podmínky (registrace nebo prodloužení v uvedených termínech), budou ze soutěže vyloučeni.

Tip může být jakýkoliv a musí být vyjádřen číselnou hodnotou a musí být zadán do Předmětu zprávy (do předmětu příspěvku), ideálně bez dalšího textu a bez speciálního formátování (bez mezer, teček, čárek). Tip musí být celé kladné číslo.

Součástí odeslaného tipu musí být ID zákaznického účtu, které Účastník zadá jako číslo do těla zprávy (tedy jako obsah příspěvku). ID zákaznického účtu naleznete ve své zákaznické administraci jako "ID účtu" (je to číselná hodnota v sekci "Informace o účtu"). Tipy bez zákazníckého ID mohou být vyloučeny ze soutěže, zejména v situaci, kdy nebude možné jednoznačně identifikovat tipujícího.

Tipující své tipy (odhady) posílají prostřednictvím diskuze pod tímto článkem. Tipy odeslané jiným způsobem nebudou akceptovány jako soutěžní. 

Tipy jsou přijímány do 1. 9. 2013 23:59. Na pozdější tipy nebude brán zřetel.

2. Kritéria soutěže a hodnocení

Tipuje se celkový počet přijatých e-mailů do systému interního zákaznické podpory WEDOS od počátku existence WEDOS až k datu 1. září 2013 23.59. Tipuje se tedy celkový počet přijatých e-mailů "podporou" WEDOS za dobu existence WEDOS až do konce 1. září 2013.

Vyhodnocení provedou pracovníci WEDOS na základě všech platných tipů a výhercem bude označen soutěžící, který bude mít nejpřesnější odhad (bude nejblíže správné hodnotě). V případě shody (nebo stejné přesnosti odhadu) několika tipů, bude vítězem nejrychlejší tipující.

3. Ostatní ustanovení

Uzávěrka tipů zařazených do soutěže bude k 1. 9. 2013 v 23:59.

Vyhodnocení soutěžního kola proběhne dne 2. 9. 2013. Výsledky budou zveřejněny na webových stránkách provozovatele nejpozději do 2 pracovních dnů.

Každý Účastník dává souhlas s tím, aby všechny přihlášené tipy byly zveřejněny na webových stránkách Provozovatele (nebo na sociálních sítích, které používá Provozovatel) a to i včetně jména a příjmení autora a ID zákaznického účtu. Uvedený souhlas platí bez omezení.

Poznámka:

žlutě označený text byl upraven dne 31.8. ve 21:49 - došlo ke specifikaci tak, že tip má být v předmětu a ID zákazníka v obsahu zprávy. Na dříve zaslané tipy to nemá vliv. Děkujeme za pochopení.

Děkujeme partnerům

Děkujeme partnerům, kteří nám pomáhají organizovat tuto mimořádnou akci.

CZ.NIC, z.s.p.o. - správce domény .CZ - www.nic.cz

Fujitsu Technology Solutions, s.r.o. - výrobce nejlepších serverů na světě - http://www.fujitsu.com/cz/

Chcete novinky k tématu?

Zaregistrujte se a objednejte si odběr novinek e-mailem. Maximálně 1x týdně vám zašleme souhrn aktuálních informací.
Staňte se naším fanouškem na Facebooku, jehož prostřednictvím vám budeme přinášet ty nejdůležitější informace.
Staňte se naším fanouškem na Google+, jehož prostřednictvím vám budeme přinášet ty nejdůležitější informace.
Najdete nás i na Twitteru.
Všechny informace z tohoto webu můžete sledovat přidáním našeho RSS kanálu do vaší RSS čtečky. 

Účastník, který od