Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Chcete tričko WEDOS?

Z naší mimořádně úspěšné akce Dny otevřených dveří nám zůstala nějaká trička. Rozhodli jsme se, že je rozešleme zákazníkům. Ne však úplně zadarmo...

Datum: 28.05.2013


UPRAVENO dne 11. 6 . 2013 (úpravy označeny červeně nebo přeškrtnutím původního textu). Neustále se na nás obracíte, že jste to nestihli, tak jsme se rozhodli akci prodloužit a udělat ještě více atraktivní.

Dárky zasíláme i na Slovensko!

Přemýšleli jsme komu trička zaslat. Rozhodli jsme se, že to uděláme výměnou za malou reklamu. Přiznáváme, že cílem je navnadit uživatele psát o WEDOS. Chceme posílit značku pomocí recenzí a získat nové návštěvníky a tím i nové zákazníky. Účastníci této akce budou motivováni k psaní návodů, zkušeností s WEDOS, případně sepsání důvodů proč hostovat u WEDOS..., tohle vše může do budoucna snížit vytížení zákaznické a technické podpory.

Vzhledem k tomu, že nic netajíme, tak opět píšeme vše "na rovinu" a sdělujeme i naši motivaci k této akci. Věříme, že naši upřímnost oceníte a zapojíte se do akce v hojném počtu. 

Chcete zúčastnit a získat tak tričko WEDOS? Tak čtěte dále.

Zadání

Napište recenzi na některou WEDOS službu nebo návod jak vyřešit nějaký problém (myslíme nastavit nějakou službu), případně napište důvody proč hostujete u WEDOS. Ideálně něco unikátního nebo něco, co jste konkrétně řešil(a) Vy. Zveřejněte takovýto návod či postup na svých stránkách (na svém blogu). Délku necháme na Vás, ale měla by být minimálně 300 slov, ovšem v případě obrázkového návodu či infografiky to samozřejmě může být méně. V článku také musí být odkaz na některou z našich služeb na doméně wedos.cz. Následně jej musíte nasdílet alespoň na jedné ze sociálních sítí – Facebook, Twitter, Google plus.

Za to od nád dostanete nové tričko WEDOS – edice 2013. Má tmavě modrou barvu a světlé logo. Vidět jej můžete například na společné fotce z akce Dny otevřených dveří WEDOS 2013 (o této velmi úspěšné akci přineseme detaily a videa v dalších dnech).

Na fotografii vidíte naše návštěvníky (většinou zákazníky) na akci Dny otevřených dveří. Je to jen malá část, která zůstala přes noc.

Podmínky

1. Web na který článek umístíte musí být Váš nebo musíte mít souhlas vlastníka k umístění článku.
2. Tato akce trvá do (7.) 30. 6. 2013, maximálně do rozdání 100 kusů triček (v případě možností akci prodloužíme).
3. Článek musí být přiměřeně kvalitní a Vašim originálním dílem. WEDOS individuálně rozhodne o každém článku, zda splňuje dostatečnou kvalitu tak, aby autor mohl získat odměnu (tričko). Mělo by se jednat o nové, aktuální články.
4. Výherci (odměnění účastníci) dávají souhlas se zveřejněním jejich jmen ( a případných přezdívek) a odkazu na jejich článek na stránkách WEDOS. Zatím to není aktuální, ale jde o to, abychom mohli případně tyto materiály v budoucnu využít a odkazovat na ně. Uvažujeme, že o 10 nejzajímavějších článcích napíšeme článek na náš web, včetně případného představení autorů (po dohodě s nimi) apod.
5. Každý se může tohoto kola zúčastnit jen jednou. Děkujeme za pochopení. Počet triček je omezen.
6. Účastník se zavazuje, že článek bude uveřejněný na webu minimálně jeden rok.
7. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky změnit nebo kohokoliv z této akce vyloučit.

Speciální letní edice WEDOS 2013

V případě, že uděláte jakýkoliv fotonávod, namluvený videokomentář či videorecenzi k některé ze služeb WEDOS, tak získáte nejen tričko WEDOS, ale i kšiltovku WEDOS. Jak takový dárek vypadá vidíte na následujícím obrázku. Ostatní podmínky zůstavají stejné.

Jak uplatnit výhru

Jakmile článek napíšete, nasdílejte jej na našem Facebookovém profilu a/nebo Google plus stránkách a/nebo můžete použít Twitter, kde jej označte @wedoscom . Následně nás kontaktujte přes kontaktní formulář s předmětem Soutěž o tričko. Do formuláře uveďte odkaz na článek, Vaši doručuvací (poštovní) adresu a požadovanou ideální velikost trička. Trička budeme odesílat průběžně po přijetí a schválení jednotlivých článků, nejpozději do týdne po skončení soutěže. Informace o soutěži budou průběžně sdělovány přes sociální sítě.
 

Chcete novinky k tématu?

Zaregistrujte se a objednejte si odběr novinek e-mailem. Maximálně 1x týdně vám zašleme souhrn aktuálních informací.
Staňte se naším fanouškem na Facebooku, jehož prostřednictvím vám budeme přinášet ty nejdůležitější informace.
Staňte se naším fanouškem na Google+, jehož prostřednictvím vám budeme přinášet ty nejdůležitější informace.
Najdete nás i na Twitteru.
Všechny informace z tohoto webu můžete sledovat přidáním našeho RSS kanálu do vaší RSS čtečky.