Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Představení provizního systému

Jedním z nástrojů k propagaci našich hostingových služeb bude provizní systém. Účastníky tohoto systému, kterými se může stát kdokoliv, budeme za zobrazování reklamy na naše produkty odměňovat až 50% provizí ze zprostředkovaných objednávek.

Datum: 11.02.2010


Provizní systém přináší možnost výdělku za zprostředkování objednávek. Stačí, když si na své WWW stránky umístíte reklamní plochu, na které budeme zobrazovat reklamy na naše služby a produkty, anebo umístíte odkaz (dle vlastní fantazie). Za každou realizovanou objednávku, která bude provedena zákazníkem, jenž přišel přes reklamu či odkaz na vašich stránkách, obdržíte část naší tržby. Zákazník může u nás objednat až 90 dní po první návštěvě (přes Vaše stránky) a Vy získáte provizi.

U hostingových služeb (webhosting, dedikovaný serverhosting, VPS a další varianty) máme v plánu nabídnout provizi až 50% z plateb za 1. rok provozu služby. V nabídce budou také provize za propagaci registrace domén.

Je jedno, zda se jedná o jednoduché či rozsáhlé stránky. Provizní systém je určen pro úplně každého, kdo má své WWW stránky - fyzické osoby nepodnikatele i podnikatele.

Náš provizní systém funguje již více než rok a úspěšně propaguje produkty naší sesterské společnosti WEDOS, a.s.:

Další informace hledejte na stránkách provizního systému WEDOS

 

Diskuze k článku

K tomuto článku nebyl dosud vložen žádný diskuzní příspěvek, ale můžete tak učinit jako první.