Dnes sleva 50% na webhosting NoLimit

Poradíme jak získat Škodu Octavia pod stromeček

Jak mnoho z vás ví, tak ještě před Vánoci budeme losovat výherce nového automobilu - Škoda Octavia. Není to vtip, není to zápůjčka...

Datum: 25.11.2011


Poradíme Vám jak vyhrát Škodu Octavia nebo něco jiného

Chcete vyhrát Škodu Octavia nebo řídit Ferrari nebo Lamborghini nebo snad chcete vyhrát iPAD2? Není nic snazšího, než si objednat některou ze služeb WEDOS - domény, webhosting, VPS nebo dedikovaný server. Za každou zaplacenou objednávku získáváte jednu šanci na výhru - jeden "los". Čím více objednávek, tím větší šance!

Poradíme, jak výhodně nakoupit a jak získat co největší šanci na výhru.

Kdo nevyhraje Škodu Octavia, tak má možnost získat mimořádnou vánoční prémii - výhru jízdy některým ze supersportovních vozů. Berte to jako cenu útěchy. Vylosujeme 3 zákazníky, kteří vyhrají jízdu na okruhu ve vozidle podle svého výběru. Vyberte si v čem (BMW, Mercedes AMG, Porsche, Dodge, Ferrari, Lamborghini...) chcete jezdit na: http://www.nejlevnejsisupersport.cz/ .

Dalším překvapením je možnost vyhrát 10 kusů iPAD2. Stačí, když si u nás zaregistrujete doménu .eu a na stránkách EURid (správce domény .eu) odpovíte na 3 jednoduché otázky.

Jen pro informaci dodáváme, že výherce losujeme a zveřejňujeme výsledky. Již jsme vylosovali  a ještě nezveřejnili výherce notebooků FUJITSU za srpen (Jaroslav Kapr z Trnové za doménu apistogramma.cz), září (GURU TECHNOLOGY, s.r.o. z Brna za webhosting ideacz.cz) a  z účastníků Dnů otevřených dveří (Alexander Mensatoris).  O Dnech otevřených dveří ještě zvěřejníme závěrečný report. Tak kdo bude chtít Škodu Octavia?

Škoda Octavia

Domény

Domény máme dlouhodobě za nízké ceny a prodloužení máme nejlevnější na trhu. Občas máme zajímavé akce. Například nyní u nás zaregistrujete doménu .eu za pouhých 30 korun bez DPH (36 včetně DPH) na 1 rok. Nakupte si kolik domén potřebujete a tím získáte větší šanci na výhru. Nové domény registrujte zde.

Chcete tedy ušetřit a ještě k tomu vyhrát? Hodně uživatelů má domény u různých registrátorů a prodlužují je každý rok za několikanásobky našich cen. Přitom kupujete stejnou službu jako u nás. Proč chcete platit víc? Převeďte všechny domény od různých registrátorů k nám a prodlužujte je za naše ceny. Převod domén je online, je bez výpadku, je snadný a je navíc zdarma. Nepřijdete ani o předplacené období. U domén .cz nemusíte nic platit. U ostatních koncovek musíte doménu prodloužit o 1 rok (k současnému datu expirace domény se připočte další rok) a tím se převod k WEDOS aktivuje. Za každou převedenou doménu máte další "los" - další šanci vyhrát Škodu Octavia. Převeďte své domény k nejrychleji rostoucí firmě na trhu. Přidejte se k nám. Od podzimu 2011 je u nás více než 42.000 aktivních domén. 

Webhosting

U webhostingu NoLimit aktuálně nechystáme žádnou speciální cenovou akci. Naší největší předností je kvalita, vysoký výkon a maximální spolehlivost. Díky těmto vlastnostem, které jsou podpořeny nonstop zákaznickým servisem, k nám přichází každý den několik desítek nových klientů od konkurence. Přidejte se k nim i Vy! Přejděte k WEDOS a získáte tak nejen mimořádně kvalitní službu, ale také šanci vyhrát výše uvedený osobní automobil Škoda Octavia. Jako motivaci od nás obdržíte až 2 roky webhostingu zdarma! Informace o probíhající akci jsou zde. Nemusíte mít obavy. Přesun webu je zcela bez výpadku. Nejprve si u nás vše otestujete a potom se provedou změny a Váš webhosting si dopřeje kvalitní server a kvalitní službu.

Pro zájemce o mimořádně výkonný webhosting jsme udělali novou variantu NoLimit Extra, kterou nyní nabízíme za zaváděcí akční cenu se slevou 20%, tedy za cenu 60,-Kč měsíčně bez DPH. Tato vyšší varianta webhostingu NoLimit Extra je určena pro provoz náročných aplikací, kterým základní parametry webhostigu NoLimit nevyhovují. Získáte vyšší procesorový výkonlepší parametry PHP (včetně více paměti pro běh PHP skriptů). Mezi další výhody patří denní zálohování s historií až 5 dní, větší databáze MySQL, větší e-mailové schránky apod. Informace jsou v jednom z dřívějších článků. Objednávat lze pro nové i stávající služby (přímo aktivací v administraci).

VPS

Pro VPS máme nové servery, další dodávka dorazila včera (23.11.). Jen za podzim spustíme 16 nových serverů FUJITSU RX300 plus další blade servery FUJITSU pro webhostingy. Celkem už provozujeme téměř 120 serverů. Dopřejte svým aplikacím výkon, stabilitu a spolehlivost na značkových serverech v našem profesionálním datacentru. Dříve než po roce provozování virtuálních serverů jsme se stali největším provozovatelem VPS v ČR. Nemusíte mít tedy obavy. Na našich virtuálních serverech můžete provozovat nejen weby, ale i například účetní software nebo třeba online aplikace pro obchody na burze apod.

Dedikované servery

Dedikované servery přinášejí šanci na výhru také, ale výběr skladových serverů je omezen. Jsme vyprodáni. Další severy můžeme objednat s dodací lhůtou cca 2-3 týdny. Kvalitní servery FUJITSU jsou zárukou stabilního provozu bez výpadku. Nemusíte tedy řešit nějaké opravy a cesty k serveru. O vše se staráme my.

Neváhejte a nakupujte a vyhrajte

Objednávejte a vyhrajte nový automobil Škoda Octavia! Výše uvedené informace sdílejte se svými přáteli, informujte o tom na Facebooku a Twitteru, pište na svém blogu.

Těšíme se na spolupráci a my mezitím jdeme připravovat nové služby, které pro Vás chystáme!